reklama

Ponownie ruszyła sprzedaż Feedly Pro, nowe funkcje także dla darmowych kont

Strona główna Aktualności

O autorze

Z wykształcenia dziennikarz prasowy, prywatnie miłośnik nowych technologii, które mają ułatwiać codzienne życie. Jako niereformowalny fan rozrywki komputerowej, zaangażowany w społeczność gier Valve.

Na początku sierpnia Feedly rozpoczęło sprzedaż kont Pro, które w porównaniu do bezpłatnych odpowiedników zostały wzbogacone o wyszukiwarkę wiadomości i obsługę protokołu HTTPS. Mimo skromnych początków, wyceniony na 99 dolarów dożywotni abonament sprzedał się praktycznie na pniu — pula pięciu tysięcy przewidzianych kont wyczerpała się w ciągu zaledwie ośmiu godzin. Spory zastrzyk gotówki pozwolił firmie rozwinąć infrastrukturę i pomoc techniczną, niezbędną do tego, by zaproponować konta Pro szerszemu gronu użytkowników.

Uruchomiona na nowo oferta abonamentu Feedly Pro proponuje te same ceny, które widzieliśmy na początku sierpnia: 5 dolarów za miesiąc dostępu lub 45 dolarów rocznie. Zgodnie z obietnicami, płatne konta zostały zintegrowane z Evernote i Pocket, dzięki czemu za pomocą jednego kliknięcia można zapisywać artykuły do przeczytania na później. Na tym możliwości mają się nie kończyć, ale twórcy na razie trzymają wszystkie karty przy orderach i obiecują jedynie, że nowe funkcje będą dodawane zarówno do kont płatnych, jak i darmowych. Na dowód tego obsługa HTTPS i integracja z Pocket pojawiła się także w przypadku bezpłatnych kont.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama