Pony Run Pony Run 1.0.2.4

Strona główna Windows Phone Gry
Pobierz program
lub zeskanuj:

Pony Run na pierwszy rzut oka przypomina runner jakich wiele w każdym sklepie mobilnym. Jednak wiele drobnych detali sprawia, że warto grze poświęcić chwilę, nawet jak inne produkcje tego typu zaczęły już nas nudzić.

W grze wcielamy się w rolę młodego rycerza, który wyrusza na ratunek porwanej księżniczce. W przeciwieństwie do innych gier, tutaj rozgrywka jest podzielona na misje, które przybliżają nam też fabułę. Każdy bieg ma swój start, zadania oraz metę. Co pewien czas przyjdzie nam także pojedynkować się z bossem.

Kolejną nowością jest broń jaką nosi nasz bohater. Dzięki niej możemy eliminować przeciwników i niektóre przeszkody. Broń możemy wymieniać oraz ulepszać. Wszystko za odpowiednią opłatą. Poza walutą zebraną w grze, znajdziemy odpowiednie pakiety monet za prawdziwe pieniądze. A jest na co je wydawać. Poza klasycznymi wzmocnieniami i ulepszeniami dochodzi już wspomniana broń oraz nasz rumak. Wierzchowca możemy upiększać, a później podziwiać w naszej stajni.

Grafika Pony Run jest mocno cukierkowa oraz przerysowana. Zastrzeżenia można mieć do nieco koślawych animacji i małej ilości tekstur. Cała reszta prezentuje się bardzo dobrze. Warto pobrać Pony Run bo to jeden z lepszych runnerów dostępnych na Windows Phone.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!