r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pool Rebel

Strona główna Windows Gry Sportowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Pool Rebel to bardzo interesująca, całkiem bezpłatna propozycja dla tych, którzy wolą klasyczne podejście do komputerowego bilarda zamiast przeskoku w pełne 3D. Akcja jest zawsze przejrzysta dzięki rzutowi z góry na stół. Grafika zachwyca przy tym szczegółowością, a do tego rozgrywka oparta została na dosyć zaawansowanych ustawieniach uderzania kijem. Nie od razu widać, jak rozbudowany to projekt.

Galeria programu

Walkę na bile możemy stoczyć z kolegą przed jednym monitorem, sztuczną inteligencją albo nawet online. Do rozegrania są dwie wersje 8-Ball, a także 9-Ball, 14.1 Continuous czy wariacja One Pocket. Gracz dobiera sobie obrazek go reprezentujący w grze, czyli awatara, a także wersję kolorystyczną sukna. Z pozostałych ustawień wspomnieć warto o linii podpowiadającej uderzenia i doborze zmyślności komputerowego rywala.

W trakcie zabawy, gracz może modyfikować wiele czynników, wpływających na celność kolejnego uderzenia. Z użyciem myszki, przede wszystkim obieramy kierunek. Później suwakiem na dole ekranu decydujemy o sile pchnięcia. Umieszczając celownik w odpowiednim miejscu na dużej białej bili obok, ustawiamy miejsce uderzenia jej, a potem pozostaje tylko ewentualnie dobrać kąt, czyli zdecydować się czy bić bilę z góry.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.