Pool Rebel

Strona główna Windows Gry Sportowe
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pool Rebel to bardzo interesująca, całkiem bezpłatna propozycja dla tych, którzy wolą klasyczne podejście do komputerowego bilarda zamiast przeskoku w pełne 3D. Akcja jest zawsze przejrzysta dzięki rzutowi z góry na stół. Grafika zachwyca przy tym szczegółowością, a do tego rozgrywka oparta została na dosyć zaawansowanych ustawieniach uderzania kijem. Nie od razu widać, jak rozbudowany to projekt.

Walkę na bile możemy stoczyć z kolegą przed jednym monitorem, sztuczną inteligencją albo nawet online. Do rozegrania są dwie wersje 8-Ball, a także 9-Ball, 14.1 Continuous czy wariacja One Pocket. Gracz dobiera sobie obrazek go reprezentujący w grze, czyli awatara, a także wersję kolorystyczną sukna. Z pozostałych ustawień wspomnieć warto o linii podpowiadającej uderzenia i doborze zmyślności komputerowego rywala.

W trakcie zabawy, gracz może modyfikować wiele czynników, wpływających na celność kolejnego uderzenia. Z użyciem myszki, przede wszystkim obieramy kierunek. Później suwakiem na dole ekranu decydujemy o sile pchnięcia. Umieszczając celownik w odpowiednim miejscu na dużej białej bili obok, ustawiamy miejsce uderzenia jej, a potem pozostaje tylko ewentualnie dobrać kąt, czyli zdecydować się czy bić bilę z góry.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!