r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PopClip 1.5.6

Strona główna Mac Akcesoria Rozszerzenia pulpitu
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PopClip to program dodający pasek z przydatnymi funkcjami, który pojawia się po zaznaczeniu tekstu w dowolnej aplikacji, zainstalowanej na Macu.

Program działa w tle i zagnieżdża swoją ikonę w systemowym pasku menu. Funkcje dostępne w PopClip zmieniają się w zależności od tego, czy zaznaczony jest prosty tekst, czy na przykład link.

r   e   k   l   a   m   a

Do dyspozycji użytkownika jest wiele przydatnych akcji. W szybki sposób możemy skopiować lub wyciąć zaznaczony tekst, wyszukać w Google, czy też otworzyć link. Na tym możliwości aplikacji się nie kończą. Na stronie internetowej PopClip można znaleźć ponad sto przydatnych rozszerzeń, powiększających możliwości programu. Z najciekawszych warto wymienić rozszerzenie pozwalające szybko przetłumaczyć tekst za pomocą Google Translate lub utworzyć notatkę w Evernote.

W preferencjach PopClip możemy między innymi zarządzać dostępnymi funkcjami w pojawiającym się pasku, dostosować jego wielkość, a także dodać do listy wyjątków aplikacje, w których pasek nie będzie się wyświetlał.

PopClip bezpłatnie dostępny jest w wersji próbnej (trial), która pozwala na wykonanie maksymalnie 150 operacji z tekstem, po czym przestaje działać. Pełną wersję zakupić można za pośrednictwem sklepu Mac App Store.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.