PopClip PopClip 1.5.6

Strona główna Mac Akcesoria Rozszerzenia pulpitu
Pobierz program

PopClip to program dodający pasek z przydatnymi funkcjami, który pojawia się po zaznaczeniu tekstu w dowolnej aplikacji, zainstalowanej na Macu.

Program działa w tle i zagnieżdża swoją ikonę w systemowym pasku menu. Funkcje dostępne w PopClip zmieniają się w zależności od tego, czy zaznaczony jest prosty tekst, czy na przykład link.

Do dyspozycji użytkownika jest wiele przydatnych akcji. W szybki sposób możemy skopiować lub wyciąć zaznaczony tekst, wyszukać w Google, czy też otworzyć link. Na tym możliwości aplikacji się nie kończą. Na stronie internetowej PopClip można znaleźć ponad sto przydatnych rozszerzeń, powiększających możliwości programu. Z najciekawszych warto wymienić rozszerzenie pozwalające szybko przetłumaczyć tekst za pomocą Google Translate lub utworzyć notatkę w Evernote.

W preferencjach PopClip możemy między innymi zarządzać dostępnymi funkcjami w pojawiającym się pasku, dostosować jego wielkość, a także dodać do listy wyjątków aplikacje, w których pasek nie będzie się wyświetlał.

PopClip bezpłatnie dostępny jest w wersji próbnej (trial), która pozwala na wykonanie maksymalnie 150 operacji z tekstem, po czym przestaje działać. Pełną wersję zakupić można za pośrednictwem sklepu Mac App Store.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!