r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PopKey + GIF Keyboard 2.0.4

Strona główna iOS Personalizacja Klawiatury

PopKey + GIF Keyboard to alternatywna klawiatura na urządzenia z systemem iOS, której głównym wyróżnikiem jest bogata baza animacji GIT, które można szybko wklejać w treść wiadomości.

Po zainstalowaniu, musimy ustawić klawiaturę jako główną w ustawieniach systemu i nadać jej pełny dostęp do treści. W kolejnym kroku możemy zalogować się za pomocą konta na Facebooku lub Twitterze, co sprzyja m.in. synchronizacji informacji o tym, jak używamy klawiatury i z jakich GIF-ów korzystamy najchętniej. Po wykonaniu tych prostych kroków, aplikacja będzie gotowa do pracy.

r   e   k   l   a   m   a

Program oferuje proste możliwości wpisywania tekstu, ale nie znajdziemy w nim np. gestu przesuwania palcem po ekranie, by wpisać dane słowo lub podpowiedzi dotyczących spersonalizowanego słownika. Siłą tego programu są zaś animacje GIF. W aplikacji znajdziemy ich setki, pogrupowane wg kategorii tematycznych (np. Sexy lub Zniesmaczenie). Wystarczy wybrać dany plik, a zostanie on skopiowany i możemy go szybko wkleić w treść e-maila, SMS-a lub innej wiadomości. Program pozwala wyszukiwać GIF-y, dodawać własne animacje, przeglądać historię ostatnio używanych plików oraz wyszukiwać w oparciu o informacje o tym, które GIF-y cieszą się największą popularnością wśród użytkowników aplikacji.

PopKey + GIF Keyboard jest dostępny za darmo, zadziała na iPadach oraz iPhone'ach. To ciekawa aplikacja, która pozwala w łatwy sposób ubarwić rozmowy, które prowadzimy za pomocą różnych komunikatorów. Warto jednak mieć na uwadze, że aplikacja nie zawsze działa płynnie: zwłaszcza wtedy, gdy wprowadzamy tekst. Zdarzają się bowiem lekkie opóźnienia w reakcji na wpisywane litery i słowa.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Pisanie po ekranie na iPhonie oraz iPadzie. Dobre klawiatury na iOS

14
OPROGRAMOWANIE 06.04.2016 | Łukasz Maślanka

Kilka tygodni temu zaprezentowaliśmy zestaw najciekawszych klawiatur na urządzenia z Androidem. Teraz mamy dla Was listę klawiatur wartych uwagi dla urządzeń z systemem iOS. Możliwość zainstalowania alternatywnej klawiatury to oczywistość dla posiadaczy smartfonów i tabletów z Androidem. Ale użytkownicy urządzeń z iOS długo czekali na to, aż Apple pozwoli instalować tego typu oprogramowanie. Taka możliwość pojawiła się wraz z premierą wydania tego systemu z numerem 8.0. Wcześniej korzystając z iPhonea lub iPada trzeba było się pogodzić z tym, że jest się skazanym na używanie klawiatury…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.