Popcorn Time Popcorn Time 0.3.1 Beta

Strona główna Mac Multimedia Odtwarzacze stacji radiowych i TV
Pobierz program

Popcorn Time to aplikacja wykorzystująca protokół P2P (peer-to-peer) pozwalająca na oglądanie filmów, seriali oraz anime w wysokiej jakości obrazu i bez konieczności uprzedniego ściągnięcia na dysk. Obsługuje napisy w wielu językach, w tym w języku polskim.

Podczas oglądania filmu dzielimy się nim z innymi użytkownikami. W czasie oglądania film pobiera się i jest przechowywany tymczasowo na komputerze do momentu zrestartowania go. Z tego względu potrzebujemy ciągłego dostępu do internetu podczas oglądania filmu. Istnieje możliwość włączenia opcji pozostawiającej pobrane pliki na komputerze. Materiały dostępne są w jakości od 480p do Full HD. Baza filmów i seriali jest ciągle uzupełniana.

Program ma niezwykle przejrzysty interfejs, a poruszanie się po nim przychodzi z łatwością i jest w pełni intuicyjne. Każdy film lub odcinek serialu możemy oznaczyć jako obejrzany lub/oraz dodać do listy ulubionych. Pozwala to łatwiej odnaleźć się w tym, co oglądamy na bieżąco.

Jednym z większych problemów może być jednak brak pojedynczych odcinków w niektórych serialach, jednakże baza jest uzupełniana na bieżąco, a różnorodność tytułów jest imponująca

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!