Popcorn Time Beta Popcorn Time Beta 2.9 Beta

Strona główna Android Multimedia Streaming wideo oraz VOD
Pobierz program
lub zeskanuj:

Popcorn Time Beta to aplikacja kliencka serwisu Popcorn Time, pozwalająca na oglądanie filmów, seriali oraz anime w wysokiej jakości obrazu za pomocą transmisji danych peer-to-peer (P2P). W programie znajdziemy materiały w języku polskim, a ich odtwarzanie jest możliwe bez konieczności pobierania plików na urządzenie.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i wyposażona w przejrzysty interfejs. Znajdziemy w niej obszerną bazę filmów, seriali oraz anime, spośród których wiele jest w jakości Full HD i ma napisy w języku polskim. Wybrane filmy możemy zaznaczać jako ulubione, co ułatwia zarządzanie historią przeglądanych wcześniej plików. Ponadto, w ustawieniach programu możemy wybrać, czy zezwolimy mu na wyświetlanie treści poza siecią WiFi, skonfigurujemy VPN, ustawimy parametry pobierania i wysyłania plików, zdecydujemy też, czy aplikacja ma korzystać z przyspieszenia sprzętowego.

Aby wykorzystać możliwości aplikacji Popcorn Time Beta na Androida, należy wcześniej skonfigurować połączenie VPN. Bez niego program nieustannie wysyła monity o konieczności używania VPN dla zachowania anonimowości podczas odtwarzania i pobierania materiałów wideo. Bez VPN nie uda się też uruchomić odtwarzania filmów oraz seriali.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!