r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Poprawiony Windows Defender beta 2

Strona główna Aktualności

14 lutego informowaliśmy o udostępnieniu przez Microsoft publicznej, przedpremierowej wersji testowej beta 2 programu Windows Defender - narzędzia do wykrywania i usuwania oprogramowania szpiegujacego (spyware) znanego wcześniej pod nazwą Windows AntiSpyware. Niestety jak się od razu okazało, instalator programu zawierał błąd, który w polskich wersjach językowych systemów Windows stwarzał problemy przy instalacji, ponadto skrót do programu był zakładany w folderze Programs, Menu Start.

Na szczęście producent udostępnił już wersję Windows Defendera beta 2 z poprawionym instalatorem. Zaktualizowaną wersję można pobrać ze stron producenta. Oznaczenie wersji programu (1.1.1051) pozostało bez zmian ponieważ sam program nie uległ modyfikacji, a jedynie jego instalator. Przed instalacją zalecane jest jednak odinstalowanie "starej" wersji. Przypominamy, że udostępniana wersja Widnows Defendera, to nadal potencjalnie niestabilna wersja beta, więc zgodnie z polityką vortalu nie zamieszczamy jej na swoich łamach.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.