Poprawka wyświetlania obrazu dla Visty

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft wydał długo oczekiwaną poprawkę, która rozwiązuje bez wątpienia jeden z najbardziej uciążliwych problemów niemałej rzeszy użytkowników systemu Windows Vista. Dotyczy on zwłaszcza tych, którzy mają zwyczaj zostawiać swoje komputery na długo bez wyłączania. W takiej sytuacji mógł pojawić się problem z wyświetlaniem obrazu przy próbie kontynuacji pracy - ekran zaczynał migotać, być częściowo nieczytelny, a elementy pulpitu i okien stawały się częściowo czarne bądź przeźroczyste, a poza tym dosłownie "skakały".

Rozwiązaniem doraźnym było wylogowanie się lub, co prostsze, zakończenie i uruchomienie ponowne procesu explorer.exe. Poprawka, która ma ten problem całkowicie rozwiązywać, przeznaczona jest dla systemów 32- i 64-bitowych. Jest uniwersalna językowo.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNagranie kochane przez miliony. Włączają je w jednym celu