Poprowadź Wilki przeciw Chaosowi. Warhammer 40000: Space Wolf już na Androidzie

Strona główna Aktualności

O autorze

Siła, lojalność i honor – a do tego z trudem pohamowywane szaleństwo. Fani Warhammera 40000 dobrze znają Kosmiczne Wilki, wzorowany na Wikingach zakon Kosmicznych Marines, którego śmiałość w bitwie przewyższa tylko wzgarda wobec narzuconych przez Terrę regulacji. Teraz i na urządzeniach z Androidem będzie można poprowadzić Wilczych Braci do boju przeciwko koszmarom otchłani, siłom Chaosu i Tyranidom.

Warhammer 40,000: Space Wolf to połączenie turowej gry taktycznej z prostą karcianką. To właśnie za pomocą kart wydajemy rozkazy naszym żołnierzom, zadajemy obrażenia, zmieniamy bronie czy też używamy wzmocnień. Budowanie talii i ulepszanie już zdobytych kart stanowią jeden z najważniejszych elementów rozgrywki. Głównym źródłem nowych kart są zestawy, za które płacimy złotem. W każdym z nich znajdziemy trzy losowe karty.

Poza ulepszaniem kart i talii rozwijać możemy także zdolności naszych bohaterów. W dużej mierze to od tych elementów będzie zależał nasz sukces w wybranych misjach. Nieraz w naszej bazie z poziomu której dokonujemy wszelkich ulepszeń spędzimy więcej czasu niż wykonując zadania. Warhammer 40,000: Space Wolf oferuje obszerną kampanię dla jednego gracza oraz tryb multiplayer, w którym możemy zmierzyć się z innymi graczami.

Turowy mechanizm rozgrywki sprzyja urządzeniom mobilnym i ekranom dotykowym. Dzięki dobrze zaprojektowanemu interfejsowi sterowanie jest wygodne i intuicyjne. W zasady rządzące grą oraz światem Warhammera 40K wprowadza nas rozbudowany samouczek. Nie mamy możliwości jego pominięcia, na szczęście autorzy zadbali by nie był nudny. Tym co może zniechęcić do zabawy, zwłaszcza w późniejszych etapach, jest jednak zmora gier mobilnych – mikropłatności.

Warhammer 40000: Space Wolf dostępny jest za darmo w wersjach na systemy iOS oraz Android.

© dobreprogramy
s