reklama

Portal Gadu-Gadu: Prima Aprilisowy żart czy skok na Onet?

Strona główna Aktualności

O autorze

Od dziś pod adresem Gadu-Gadu.pl znajdziemy już nie witrynę poświęconą popularnemu komunikatorowi lecz portal horyzontalny. Czy jest to żart Prima Aprilisowy czy też rzeczywiście GG Network zamierza stanąć do walki o Internautów z Onetem, Wirtualną Polską i Interią - nie wiadomo.

Nowy portal Gadu-Gadu, jak zapewniają twórcy, ma być źródłem informacji z różnych dziedzin: polityki, rozrywki, show-biznesu, porad i gospodarki. Już na pierwszy rzut oka widać, że całość podana jest raczej w lekkiej formie, nieco innej niż na podobnych portalach tego typu.

Rzecznik Prasowy firmy, Jarosław Rybus, z uśmiechem twierdzi, że to nie żart. Być może oczywiście GG Network zamierza wykorzystać wątpliwości związane z pierwszym kwietnia aby zwiększyć zainteresowanie nowym serwisem. Poza wypowiedziami Jarosława Rybusa za autentycznością nowego portalu przemawia spory nakłada pracy jaki niewątpliwie trzeba było włożyć w przedsięwzięcie. Jeśli jest więc to żart, to wymagał sporo pracy ;-)

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić