r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Portal Gadu-Gadu: Prima Aprilisowy żart czy skok na Onet?

Strona główna Aktualności

O autorze

Od dziś pod adresem Gadu-Gadu.pl znajdziemy już nie witrynę poświęconą popularnemu komunikatorowi lecz portal horyzontalny. Czy jest to żart Prima Aprilisowy czy też rzeczywiście GG Network zamierza stanąć do walki o Internautów z Onetem, Wirtualną Polską i Interią - nie wiadomo.

Nowy portal Gadu-Gadu, jak zapewniają twórcy, ma być źródłem informacji z różnych dziedzin: polityki, rozrywki, show-biznesu, porad i gospodarki. Już na pierwszy rzut oka widać, że całość podana jest raczej w lekkiej formie, nieco innej niż na podobnych portalach tego typu.

Rzecznik Prasowy firmy, Jarosław Rybus, z uśmiechem twierdzi, że to nie żart. Być może oczywiście GG Network zamierza wykorzystać wątpliwości związane z pierwszym kwietnia aby zwiększyć zainteresowanie nowym serwisem. Poza wypowiedziami Jarosława Rybusa za autentycznością nowego portalu przemawia spory nakłada pracy jaki niewątpliwie trzeba było włożyć w przedsięwzięcie. Jeśli jest więc to żart, to wymagał sporo pracy ;-)

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.