PortraitPro PortraitPro 21.4.2

Strona główna Windows Grafika Narzędzia dla fotografów
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Portrait Professional to zaawansowany program do automatycznego retuszu zdjęć portretowych, który łączy ogromne możliwości z prostotą interfejsu.

Po oznaczenie charakterystycznych punktów twarzy program pozwala na upiększenie jej jednym kliknięciem. Przy zachowaniu podstawowych rys twarzy możliwe jest wyrównanie oczu, nadanie twarzy symetrii, odchudzenie policzków i podbródka. Wszystkie akcje wymagają od użytkownika jedynie przesuwania suwaków reprezentujących parametry edycji. „Tuning” skóry może odbywać się na dwa sposoby. Całość można poprawić z użyciem opcji automatycznego wygładzania skóry z użyciem opatentowanej technologii Clearskin, a do miejscowego retuszu niedoskonałości i zmarszczek warto skorzystać z odpowiedniego pędzla. Zmiana koloru szminki, oczu i wybielanie zębów również może zostać wykonana automatycznie, a dodatkowo istnieje możliwość łatwego powiększenia źrenic dla uzyskania bardziej romantycznego portretu. Dla uzyskania odpowiedniego nastroju można również manipulować oświetleniem twarzy fotografowanej osoby.

W wersji 10 programu wprowadzono dodatkowy tryb pracy przystosowany do retuszu zdjęć dzieci. Program może pracować samodzielnie lub jako wtyczka do Photoshopa, Lightroom i Aperture na systemach Windows i Mac OS X. Co ważne, w tym programie można retuszować zdjęcia w formatach RAW jeszcze przed wywołaniem.

Uwaga!

  1. Wersja testowa nie pozwala zapisywać na dysku zdjęć po retuszu. Co więcej, na każde z nich nakładany jest znak wodny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!