r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Posiadacze Xboxa One bez Kinecta niedługo będą mogli dokupić kontroler ruchu

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Osoby, które wcześniej zdecydowały się na zakup Xboxa w wersji bez Kinecta, nie miały dotychczas możliwości dokupienia go do posiadanej maszyny. Microsoft chce jednak zmienić ten stan rzeczy i zapowiada, że w najbliższym czasie każdy będzie mógł dokupić oddzielnie kontroler ruchu do swojej konsoli.

Samodzielny Kinect trafi do sprzedaży już 7 października. Mimo, że cena konsoli bez niego jest tylko o sto dolarów niższa, planowana cena urządzenia to 150 dolarów. Razem z nim, w pakiecie, otrzymamy także grę taneczną Dance Central Spotlight, której premiera zaplanowana jest na drugiego września tego roku. Tytuł będzie dostępny w wersji cyfrowej, razem ze ścieżką dźwiękową zawierającą 10 utworów z tej produkcji.

Trochę czasu musiało minąć zanim Microsoft zdecydował się na wprowadzenie do sprzedaży samodzielnego kontrolera ruchu. Mimo, iż firma w swoich zapowiedziach reklamowała Kinecta jako nieodłączną część Xboxa One, obecnie jest jednak postrzegany jest on jednak raczej jako zabawka, która służy co najwyżej jako kontroler do gier tanecznych, a nie poważne urządzenie, które może służyć do grania w inne tytuły.

r   e   k   l   a   m   a

Wprowadzenie możliwości zakupu Xboxa bez Kinecta miało zwiększyć sprzedaż konsoli, która wyraźnie przegrywała we wszystkich statystykach ze sprzętem Sony. Nietypowy zabieg Microsoftu sprawił, że Xbox zrobił się dużo popularniejszy, a popyt na niego wzrósł ponad dwukrotnie.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.