r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Posłuchaj z kimś muzyki na Facebooku

Strona główna Aktualności

Facebook ogłosił, że zamierza wprowadzić kolejny sposób na dzielenie się treścią ze znajomymi. Tym razem chodzi o muzykę — część naszego życia, która towarzyszy nam prawie wszędzie, i która potrafi mocno łączyć ludzi.

Facebook chce, aby oprócz możliwości podzielenia się ze znajomymi klipem z YouTube użytkownicy mieli możliwość słuchania muzyki ze znajomymi. W ramach czatu Facebookowego możliwe będą nie tylko rozmowy wideo, ale również wspólne słuchanie muzyki. Na pasku czatu, który znajduje się przy prawej krawędzi strony, będzie można zobaczyć ikonę oznaczającą, że znajomy słucha muzyki. Z opcji, które pokażą się po umieszczeniu kursora na kontakcie, wystarczy wybrać pozycję „słuchaj z...” i już można dzielić się ulubioną muzyką. W ten sposób znajomy może stać się prywatnym DJ-em.

Widoczność słuchanej muzyki można kontrolować w ustawieniach aplikacji, z poziomu której słuchamy (na przykład Spotify). Oczywiście możliwości słuchania z danych usług zależą od kraju.

r   e   k   l   a   m   a

Wprowadzenie rozmów wideo i słuchania muzyki na Facebooku wygląda na próbę dogonienia Google+. Hangout, czyli czat wideo w ramach serwisu społecznościowego Google'a, od dłuższego czasu ma możliwość wspólnego oglądania filmów z YouTube.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.