Postbox Postbox 7.0.45

Strona główna Mac Internet i komunikacja Klienty poczty e-mail
Pobierz program

Postbox to klient poczty elektronicznej, przygotowany do pracy w środowiskach firmowych i zespołach. Jego mocną stroną jest możliwość integracji z wieloma usługami do pracy zespołowej, jak Slack, dyski w chmurze, GitHub, Todoist, Asana i tym podobne.

Postbox doskonale radzi sobie z dużym ruchem i ogromnymi archiwami poczty. Ważne i aktualne wiadomości są eksponowane w innowacyjnym widoku. Ponadto można wiadomości filtrować, by zobaczyć wszystkie z załącznikami, wszystkie nieprzeczytane, subskrypcje i tym podobne. Nie zabrakło przypomnień i możliwości pracy w kartach. Podczas sortowania poczty można wiadomościom przypisywać własne etykiety, które pomogą zorientować się w wiadomościach. Ważne kontakty można dodać do specjalnej grupy, by nie przegapić żadnej wiadomości.

Co ciekawe, w programie została zaimplementowana wyszukiwarka dokumentów i obrazów, dzięki czemu można szybko odnaleźć właściwe załączniki. Podczas pisania maili można także korzystać z licznika słów i stopera, które mają motywować do szybszego załatwiania spraw. Pomaga w tym także możliwość automatyzacji zadań, jak konfigurowanie automatycznych odpowiedzi. Można też korzystać z edytora HTML przy tworzeniu szablonów wiadomości.

Postbox obsługuje jedynie protokoły POP, IMAP i SMTP. Będzie bezużyteczny, jeśli firma korzysta z Exchange'a.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!