Postbox Express 1.0.1

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Postbox Express to darmowa wersja klienta poczty Postbox pozbawiona niektórych narzędzi. Aplikacja posiada typowe funkcje związane z organizacją, tworzeniem, edycją i odbieraniem poczty. Oprócz zwykłych funkcji program oferuje możliwość tworzenia bibliotek zawierających załączniki e-maili. Użytkownik może w ograniczonym zakresie korzystać z wyszukiwarki - dotyczy to np. przeglądania historii. Dostępny jest widok konwersacji znany z poczty Gmail, uproszczony widok folderów i konta czy integracja z niektórymi programami. Postbox Express obsługuje POP, IMAP, RSS, listy dyskusyjne, a także usługi społecznościowe - Facebooka i Twittera. Ponadto program posiada zabezpieczenia antyphishingowe. Pozwala na import ustawień z takich klientów poczty jak na przykład Mozilla Thunderbird.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

stosunkowo mało ważący instalator, intuicyjność interfejsu graficznego użytkownika
tylko j. angielski, brak kreatora konfiguracji konta pocztowego po pierwszym uruchomieniu
13.08.2011 00:28 • Recenzja do wersji 1.0.1

Postbox Express jest kolejnym programem do przeglądania poczty internetowej. Ma wszystko co jest potrzebne do zarządzania pocztą e-mail, czyli odbieranie i pisanie wiadomości. Krótko mówiąc - Postbox Express jest najbardziej podstawowym programem e-mail. Zero wodotrysków i zbędnych dodatków. Jego podstawowość ma swoje plusy - instalator waży 8MB, ale niestety ma też swoje minusy. Bardzo brakuje mi kreatora konfiguracji konta pocztowego e-mail przy pierwszym uruchomieniu programu. Mimo to konto pocztowe jest łatwe do skonfigurowania dzięki intuicyjnemu interfejsowi graficznemu. Niestety, zła wiadomość dla przyzwyczajonych do wszechobecności języka polskiego - program jest dostępny tylko po angielsku, ale konfiguracja i operowanie Postboxem jest dziecinnie proste.
PE może śmiało konkurować z innymi darmowymi przeglądarkami poczty e-mail ze swoją prostotą.