r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Postrzelać każdy może

Strona główna Aktualności

Strzelać każdy może, jeden robi to lepiej, drugi może trochę... No właśnie, więcej wolnego czasu będącego następstwem weekendu pozwoli zapewne nie jednemu graczowi na sprawdzenie swych umiejętności. Gun Viper to co tygodniowa dawka rozrywki jaką oferujemy naszym Czytelnikom na ten właśnie czas.

Gun Viper to typowy przedstawiciel swojej kategorii. Kosmiczne strzelaniny to jedne z pierwszych pomysłów jakie zrodziły się w głowach twórców pierwszych gier komputerowych. Podróże w przestrzeni kosmicznej połączone dodatkowo z misją totalnej eksterminacji wszystkiego co się rusza okazują się być tematyką ponadczasową, której niewątpliwa popularność chyba nigdy nie przeminie.

Łatwość obsługi, wysoki stopień grywalności oraz ogólnie panujący dynamizm powodują, że przy Gun Viper miło płynie czas.

Grę Gun Viper można pobrać w dziale PO GODZINACH -> Gry zręcznościowe

Zapraszamy do zabawy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.