PotPlayer 1.7.13963

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PotPlayer to oferujący ogromne możliwości odtwarzacz multimediów, stworzony jako kontynuacja popularnego KMplayera. Pozwala on odtwarzać pliki audio i wideo w wielu popularnych formatach, płyty DVD, sygnał z tunerów TV/SAT i kamer cyfrowych, strumieni z Internetu itp., doskonale radząc sobie przy tym z materiałami w wysokich rozdzielczościach HD.

Program pomimo na pierwszy rzut oka prostego interfejsu graficznego posiada olbrzymie możliwości konfiguracji poszczególnych aspektów odtwarzanych multimediów. O jego potencjale przekonać się można wchodząc w ustawienia odtwarzacza. Znajduje się tam cały szereg funkcji pozwalających dostosować zarówno obraz, jak również dźwięk i napisy odtwarzanego filmu.

Wśród oferowanych opcji konfiguracyjnych znalazły się funkcje do ustawiania przestrzeni kolorów obrazu, zmiany jego rozmiarów, proporcji i pozycji na ekranie, wiele narzędzi i filtrów do poprawy jakości odtwarzanego obrazu itp. W przypadku dźwięku PotPlayer pozwala kierować go na różne wyjścia audio, przeprowadzać proces resamplingu i normalizacji, kontrolować głośność na każdym z kanałów, a także zmieniać jego barwę za pośrednictwem wbudowanego equalizera. Nie zabrało także ciekawych funkcji dotyczących napisów - m.in. formatowanie czcionki, rendering, pozycja na ekranie itp.

Ogromną zaletą programu PotPlayer jest możliwość łatwego konfigurowania skrótów klawiszowych, a także tworzenie profilów z ustawieniami. To ostatnie ma duże znaczenie i poprawia wygodę pracy kiedy często zmieniamy urządzenie, na którym odtwarzamy multimedia (np. komputer, telewizor). Nie bez znaczenia jest także obsługa materiałów wideo w 3D.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Bogactwo konfiguracji ,prostota obsługi ,lekkość szybkość i płynność.
Nie posiada.
ocena użytkownika

PotPlayer to obok VLC Media Player zdecydowanie najlepszy najbogatszy w opcje i możliwości ustawienia pod indywidualne preferencje użytkownika "darmowy" odtwarzacz video dostępny na komputery osobiste.
Program nigdy nie przysporzył mi jakichkolwiek problemów ,ze swojej strony gorąco polecam :)

13.05.2018 21:35 | Recenzja do wersji 1.7.10667
Wspaniały nasycony barwami obraz jest niesamowity!
Nie można wyłączyć wyłączyć w ogóle napisów. Nie ma takiej opcji przez co program odinstalowałem z komputera!!!
ocena użytkownika

Plusy i minusy wymieniłem wyżej. Nie polecałbym go innym użytkownikom, którzy lubią czysty bez napisów język polski.

14.04.2017 10:30 | Recenzja do wersji 1.7.1915.0

Komentarze

0 nowych
minstreldesign   6 #705 28.08.2018 12:58

@heisenbergyo: Odtwarzanie -> Domyślny rozmiar okna: "Dopasuj do proporcji wideo" lub "Nie używaj".

Dodatkowo, opcja do zmiany języka jest w Ogólne -> Język interfesju.

heisenbergyo   1 #704 28.08.2018 11:26

@minstreldesign: Mam polską wersję PotPlayera i nie mogę znaleźć tego Playback Settings :(

minstreldesign   6 #703 28.08.2018 10:19

@heisenbergyo: General -> Startup -> Window Size: ustaw rozmiar jaki Ci pasuje.
Playback -> Playback Settings -> Default Windows Size: Fit to video aspect ratio lub Do Not Use.

heisenbergyo   1 #702 18.08.2018 09:54

Hej, czy wie ktoś jak ustawić aby po odpaleniu filmu w 1920x1080 PotPlayer włączał się w trochę mniejszym oknie? Bo w tej chwili wywala mi od razu na cały pulpit. Chciałbym żeby startował film w nieco mniejszym oknie.

  #701 27.07.2018 16:06

@userworm (niezalogowany): Dobra nie ważne to ukrywanie/wyświetlanie okna chatu bo mnie to w ogóle nie obchodzi. Wiem że w normalnej wersji playera była z boku taka mała strzałeczka gdy okno czatu było nieprzypięte. Wtedy okno chatu można było chować małą strzałeczką z boku ale mnie to nie interesuje bo wole sobie przypiąć okno czatu i tak też mam.

Ale po co ja mam czytać o tym skrypcie. Ja jestem zwykłym użytkownikiem a nie jakimś programistą to po co mam to w ogóle czytać jak i tak nic z tego nie zrozumiem. Co z tego że jest jakiś tam skrypt jak nie ma napisanych do niego żadnych dodatków bo wzbudza małe zainteresowanie. Jest tylko wbudowane youtube i twitch napisany w tym skrypcie który już sobie skopiowałem do folderu z dodatkami do potplayera i śmiga. Ale nic więcej oprócz tego nie znalazłem. I chyba się nie dogadamy bo ja produkuje się tu na kilkadziesiąt linijek, wymieniam ci linki jakie chce żeby mi działały a ty mi dalej nawijasz o torrent TV i jakieś ace o których w poprzednim poście wspomniałem że mnie to nie interesuje. No i co z tego że da się tworzyć playlisty nie tylko z youtube jak nic poza youtube, vimeo i obecnie twitcha do którego sam doszedłem nic, kompletnie nic nie działa!!! Wspomniałem ci że chce żeby potplayer odtwarzał mi playlisty z deezera i soundcloud to dlaczego mi w tym nie pomożesz zamiast pisać co ten program potrafi. Daj mi jakieś konkrety, powiedz co ściągnąć żebym mógł odtwarzać playlisty z dezeera i soundcloud żeby mi to chodziło. Ja mam z tym styczność dopiero od kilku dni i próbuje się dowiedzieć co i jak żeby to odtworzyć ale brakuje mi już cierpliwości. http://ekino-tv.pl nie działa w potplayerze, jakiegokolwiek filmu bym nie wkleił i tak nic nie działa.

"Działa, jeśli odtwarzacz sam nie daje rady, to można mu pomóc instalując program 3DYD" - co według ciebie działa?? Przecież potplayer sam z siebie potrafi odtworzyć tylko i wyłącznie youtube i vimeo i nic więcej. Próbowałem wklejać linki do miliona stron i nic nie poszło. Może ci chodzi bo masz już zainstalowane te swoje dodatki których potplayer potrzebuje do odtworzenia tego ale sam z siebie on nic nie otworzy! Dzięki chociaż za 3DYD Youtube Source, w końcu jakiś konkret. spróbuje czy to coś da. Ale ogólnie ja chce odtwarzać video i streamy ze wszystkiego w potplayerze i zrezygnować z oglądania tego w przeglądarce więc i tak będą potrzebował czegoś lepszego ale dobre i to.

Znalazłem takie coś https://github.com/streamlink/streamlink i myślę że to najlepsze rozwiązanie bo są tam tysiące stron i jest ciągle rozwijane ale mam ogromne problemy z zainstalowaniem tego. Nie wiem o co chodzi. Pobrałem jakiś spakowany folder streamlink-master i po wypakowaniu tego i wybraniu setup wyświetla mi się jakiś błąd. Nie wiem czy chodzi o wersję pythona czy co że nie mogę tego zainstalować. Mam najnowszego pythona 3.7 i najpierw wyświetlał mi się taki błąd https://imgur.com/CIXhepk . Potem doinstalowałem kilka innych wersji pythona i wyskakuje mi takie coś https://imgur.com/uHUgU7H . I nie wiem już co robić.

Linki z serwisów które chce używać to: http://ekino-tv.pl/ , http://www.efilmy.tv/ , http://www.cda.pl/ , http://filiser.pl/ , http://www.xvideos.com , https://pl.xhamster.com , https://www.pornhub.com , https://chaturbate.com/ , http://showup.tv/ , http://www.cam4.pl/ , http://www.myfreecams.com , streamy z meczami z tych dwóch stron: http://www.rojadirecta.es/ , http://www.sportcategory.com/c-1.htm , dwa serwisy muzyczne najlepiej żebym mógł odtwarzać z nich również playlisty: http://soundcloud.com/ http://www.deezer.com/ i myślę że na początek by mi to starczyło dopóki nie rozgryzę tego https://github.com/streamlink/streamlink który oferuje o wiele więcej. I tym raz proszę o konkrety i o to żeby wymienione przez mnie linki działały mi na potplayerze bo nie interesuję mnie żadne torrenty i ace.

  #700 27.07.2018 00:25

Z każdym dniem coraz bardziej lubiłem ten program i kiedy prawie wszystko miałem obcykane i program chodził tak jakby był napisany dla mnie to nowa aktualizacja mnie zniechęciła. Nowa skórka co prawda z wyglądu jest podobna i jest do zniesienia ale wolałem starszą. Przyciski "dodaj" "usuń" i "sortuj" na playliście zrobiły się dużo większe a rozwijane przez nie menu też się chyba powiększyły ale nie jestem pewny. Pasek odtwarzania zrobił się jakiś taki cieniutki i przy powiększeniu przycisków pauza/play kiepsko to wygląda. To takie małe minusy do zniesienia. Poprzednia domyślna skórka była idealna i jeśli jest możliwość fajnie byłoby do niej wrócić. Na plus, dodanie przycisku zamykania i otwierania okna czatu ale to jedyny plus tej aktualizacji.

Ogromny minus to zbugowane okno czatu z którego wcześniej często korzystałem a teraz chyba przestanę bo za dużo tu namieszali. Bardzo często z okna czatu znikają mi wszystkie główne zakładki "Nawigator po plikach" , "Nawigator po menu" , "Napisy", "Sceny wg czasów", "Sceny wg rozdziałów" i okienko czatu zostaje całkowicie puste i muszę je zamknąć i otworzyć ponownie żeby zakładki się załadowały. Nie jestem pewny kiedy się tak dzieję, ale kila razy zdarzyło mi się to przy dodawaniu plików do playlisty, czasem przy odpalaniu video a czasem przy zminimalizowaniu programu. Kolejna sprawa, gdy przypnę okno czatu to program nie pamięta pozycji w jakiej było okno czatu gdy zostało zamknięte. Zawsze gdy zwężę, rozszerzę lub przeniosę okno czatu na lewą stronę to po zamknięciu okna chatu zawsze wyświetla się w tym samym miejscu bez zwężenia rozciągnięcia itp. Jeszcze jeśli chodzi o okno czatu to podobnie jest z zakładką "Nawigacja po plikach"- nie zapamiętuje w ogóle w jakim folderze byłem gdy zamknąłem okno czatu lub program. Jeszcze trochę o nawigacji po plikach w oknie chatu. Wcześniej było tak że jak klikałem prawym przyciskiem myszy na pliku to został dodany do playlisty i nadal jest tak samo, ale zmieniło się działanie gdy klikam lewym przyciskiem myszy na plik w oknie czatu - wcześniej mogłem sobie zaznaczać kilka plików shiftem lub ctrl a teraz plik od razu ląduje na domyślnej playliście i od razu się odtwarza. Nie dzieje się tak po dwukrotnym kliknięciu na pliku tylko już po pojedynczym kliknięciu na pliku. Podobnie jest z nawigowanym folderem w oknie czatu i też tylko jedno kliknięcie otwiera folder - wcześniej były to 2 kliknięcia co było lepsze. Jeszcze gorsze zmiany zauważyłem w okienku chatu nawigując albumy, kliknięcie prawym przyciskiem myszy na filmiku ładuje film na domyślnej playliście bez odtworzenia czyli tak jak powinno być ale jak klikam lewym przyciskiem na filmik to cały nawigowany album z okna chatu otwiera mi się w domyślnym albumie w playliście przy okazji kasując z niej filmiki które wcześniej miałem załadowane co jest absurdalne i najbardziej wkurzyło mnie w tej aktualizacji. Dodam że mam zaznaczoną opcję żeby nie kasowało mi plików z playlisty jak otwieram nowe pliki. Używanie nawigacji po plikach i albumach w oknie czatu w przypadku gdy pojedyncze kliknięcie lewym przyciskiem na wideo automatycznie otwiera cały album lub jeden plik z okna chatu w domyślnej playliście traci kompletnie sens. A używanie okna chatu tylko dla nawigacji po menu, i oglądanie scen wg czasu i rozdziałów to zdecydowanie za mało.

Ogólnie wcześniej było wygodniej i często korzystałem z okienka chatu bo jest tam lepsze wyszukiwanie plików niż na playliście i nadal jest ale po tych zmianach odechciało mi się z tego korzystać. Szkoda że zrobili przycisk do okna chatu po tym jak go całkowicie zepsuli. Dodatkowo program zaczyna bardzo mulić co wcześniej w ogóle się nie zdarzało. Doszedłem jak odpalać transmisje z twitcha na potplayerze napisanej chyba tym skryptem AngelScript ale żadnych innych linków oprócz tego nie znalazłem. Oglądałem przez pół dnia transmisje jednego użytkownika w jakości 720 i chodziło jak marzenie ale po tej aktualizacji programu zaczęły pojawiać się problemy z synchronizacją dźwięku lub całkowitym ścięciem dźwięku i nie dało się wtedy zatrzymać transmisji przez dłuższy czas. I nawet jak dźwięk po jakimś czasie się ustabilizował to dało się odczuć wolniejsze działanie programu np otwierając/zamykając okienko chatu które wolno reagowało. A transmisja była tej samej osoby i w tej samej jakości. Coś tam jeszcze znalazłem że wcześniej playlista otwierała się po jednym kliknięciu na przycisk a teraz trzeba kliknąć 2 razy jeśli wcześniej kliknęło się np na środek ekranu. A jak masz kliknięte na ikonce do zamykania playlisy to możesz otwierać i zamykać ją jednym kliknięciem non stop dopóki nie klikniesz gdzieś indziej, to wtedy trzeba klikać znowu 2 razy. Nie wiem czy to wszystko celowe czy coś się posypało albo nikt tego nie testował przed aktualizacją ale jak dla mnie za dużo zmian na minus.

  #699 26.07.2018 23:03

Jest nowa wersja 1.7.13622

  #698 25.07.2018 07:48

@moro86 (niezalogowany): ["A ukrywanie/ukrywanie okna czatu taką małą strzałeczką nie jest w żadnej wersji beta tylko w normalnej wersji playera "]

Sprawdź najpierw wersję beta, będziesz wiedział o czym napisałem, obecnie jest to 1.7.13616, na DP jest nieaktualna.

http://www.angelcode.com/angelscript - możesz poczytać czym jest.

["...a samo aktualizującej się playliście youtube to wiedziałem."]

Nie tylko YT, są to również listy torrent TV (listy z filmami - .torrent, .magnet, listy z TTV - .ace, ponad 1500 programów z całego świata).
Ale jak nie chcesz używać...

["Próbowałem otworzyć cokolwiek poza youtube i vimeo ale nic nie działało."]

Działa, jeśli odtwarzacz sam nie daje rady, to można mu pomóc instalując program 3DYD Youtube Source (oficjalnie wspomaga Youtube, Vimeo, Dailymotion, VK, LiveLeak, Break, Veoh, Facebook, eBaum,s World, VKMag, com, Team Four Star, GodTube, Daily HaHa, TCMag.com, Bofunk; nieoficjalnie jeszcze parę innych - przy odpowiednich ustawieniach automatycznie wyświetla wideo o najlepszych parametrach (audio również). W PotPlayer ustawione jest natywnie 720p, lepszą jakość trzeba wybrać ręcznie. 3DYD daje możliwość wyświetlania od razu wideo FHD, 4K, jeśli jest takie dostępne.

Z tego co wiem z autopsji http://ekino-tv.pl działa, co do pozostałych nie wiem, nie chce mi się szukać linków do filmów w źródłach strony, bo PPM na odtwarzaczu nie działa.

Podaj kilka linków z tych innych serwisów do sprawdzenia.

  #697 23.07.2018 11:31

@userworm (niezalogowany): Dzięki za długą odpowiedź i za linka ale większość funkcji z grubsza już poznałem i zrozumiałem buszując po menu programu. Chodziło mi tylko że opis na dobreprogramy jest mało konkretny i nie wspomnieli nawet o tym że program może nagrywać aktualnie odtwarzane video w playerze co próżno szukać w innych playerach. Albo że można sobie ustawić na playliście nawigację po folderach co jest bardzo wygodne. I że można mieć otwartych wiele playlist na raz. Myślę tylko że warto wspomnieć o takich funkcjach zamiast pisać o jakichś bezsensownych ustawianiach przestrzeni kolorów, zmiany rozmiarów i proporcji czegoś tam.

O oknie czatu wiem i używam go tak jak napisałem w poprzednim poście, trochę pomaga przy dotarciu do bardziej ukrytych funkcji w menu. Mam przypięty czat po prawej stronie a playlisty po lewej i w obu przypadkach mogę ustawić ich przezroczystość lub zamknąć i otworzyć f6 i f9. A ukrywanie/ukrywanie okna czatu taką małą strzałeczką nie jest w żadnej wersji beta tylko w normalnej wersji playera ale nie odpowiada mi to bo w takim przypadku okno czatu i playlisty jest dla mnie zdecydowanie za szerokie, dlatego wolę przypiąć sobie playlistę i czat dzięki temu mogę je zwęzić a jak chcę włączyć i wyłączyć oba to wciskam f6 i f9.

Wiem że gdzieś tam da się zmienić skróty w programie ale opcja o którą mi chodzi nie ma obecnie przypisanego żadnego skrótu. Chodzi mi o kopiowanie ścieżki pliku "Profile/Język interfejsu/Inne ustawienia" > "Inne ustawienia" > "Kopiuj do schowka ścieżkę aktualnie odtwarzanego pliku" - no i nie chcę żeby przy ustawianiu skrótu do tej funkcji zabrać przypadkowo skrót który jest już zajęty przez inną funkcję.

Nie słyszałem o skrypcie AngelScript ale napisy obecnie mnie nie interesują, a samo aktualizującej się playliście youtube to wiedziałem. Wkleiłem sobie playlistę z mojego kanału w youtube i jak dodałem video na moim kanale to lista w potplayerze też się zaktualizowała. Nie potrafię pisać skryptów i nie chcę żadnego torrent/.magnet ani strumieni ace bo nawet o tym nigdy nie słyszałem. Nie o to mi chodzi. Chcę po prostu wkleić sobie link z utworem lub playlistą z Deezer lub soundcloud i otworzyć to na potplayerze. Próbowałem otworzyć cokolwiek poza youtube i vimeo ale nic nie działało. Filmy i seriale w cda.pl, http://www.efilmy.tv, http://ekino-tv.pl, http://filiser.pl, jakikolwiek mecz transmitowany na żywo w http://www.rojadirecta.me/ , http://www.sportcategory.com/c-1.html lub innej tym podobnej stronie. Cokolwiek, nawet pornhub, xvideos i xhamster, https://chaturbate.com, http://www.myfreecams.com, http://www.cam4.pl, albo jakiś stream w periscope. Znalazłem jedynie linki iptv z polską telewizją i telewizją z innych krajów i jakieś sportowe programy z różnych krajów z iptv. Fajne ale miałem nadzieję że program otworzy mi bez problemu każdy link który wkleję. Co mam teraz zrobić bo chciałbym żeby każdy w wymienionych przeze mnie stron mi działała w potplayerze. Ja mam napisać scrypt do tego wszystkiego jak chcę to otworzyć?

Mając już zainstalowany program zainstalowałem go jeszcze raz bez usuwania i na końcu zainstalowałem kodeki które program proponował zainstalować. Może dobrze to mieć ale żadna nowa strona z linku nie zaczęła mi działać.

  #696 22.07.2018 10:37

@moro86 (niezalogowany):
Opis większości funkcji/możliwości odtwarzacza znajdziesz tutaj https://potplayerclub.pl/o-potplayer/

["Program ma kilka minusów jak na przykład słaby dostęp do niektórych funkcji programu które często używam bo trzeba za każdym razem rozwijać kilka menu - chociaż można otworzyć to sobie w okienku chatu które się nie zamyka."]

Okno czatu z przeglądarkami można przypiąć do odtwarzacza lub w nowej wersji skórki (dostępna w wersji beta odtwarzacza) skorzystać z odpowiedniego przycisku do pokazywania/ukrywania okna czatu z przeglądarkami.
Ponadto do najczęściej używanych przez Ciebie funkcji możesz przypisać własne skróty (o ile dana funkcja już go nie posiada).

["Mam tylko problem z odtwarzaniem linków, nie odtwarza mi prawie nic oprócz youtube i vimeo.']

Twórca odtwarzacza dodał możliwość nieograniczonego rozszerzania funkcjonalności odtwarzacza za pomocą AngelScript – między innymi: tłumaczenie napisów w „locie” w trakcie odtwarzania filmu, wyszukiwanie napisów w sześciu najpopularniejszych serwisach i ich automatyczne wczytywanie (w tym Napisy24), możliwość tworzenia list odtwarzania z dowolnych serwisów oferujących wideo (domyślnie jest to YouTube, ale można napisać skrypt dla każdego innego serwisu - osobiście korzystam z wtyczki do plików .torrent/.magnet i strumieni ace). Można również tworzyć samoaktualizujące się listy odtwarzania, jeśli nastąpi zmiana programów w liście na serwerze, to w PotPlayerze zostanie taka zmiana automatycznie uwzględniona.

["Na końcu przy instalacji programu zostałem zapytany czy chcę instalować jakieś kodeki i wybrałem że nie bo chciałem tylko sprawdzić ten program z grubsza, nie wiem może przez to mi odtwarza tylko yoububa z linków albo po prostu tak już ten program ma. ']

Musisz mieć zainstalowany plik FFmpegMininum.dll, który jest niezbędny do poprawnego odtwarzania niektórych plików audio. Po wyrażeniu zgody na instalację kodeków najpierw jest pobierany ten plik (ca 260 KB - znajduje się w folderze Module\FFmpeg), a później pełny pakiet OpenCodec, z tego pakietu możesz zrezygnować anulując pobieranie.

  #695 21.07.2018 21:36

Nic nie rozumiem z opisu programu, i nie ma tam wymienionych żadnych ciekawych funkcji. Absolutnie największą zaletą tego programu jest zarządzanie playlistami, to co ten program potrafi to majstersztyk. A do tego nie miałem problemu z przejściem z gom playera na pot playera bo obsługiwał playlisty które były zapisane w gom playerze. Menu jest bardzo podobne jak w gom playerze + dużo nowych funkcji i o wiele ładniejszy wygląd. Poświęciłem kilka dni na przejrzenie ustawień i na dzień dzisiejszy to jest mój player nr1. Co prawda gom player i all player odtwarzał mi wszystko ale te programy nie potrafiły tyle co ten program. A VLC player który tak wiele osób poleca odinstalowałem po 5 minutach bo nie spełniał moich podstawowych wymagań, czyli zarządzeniem playlistami. Program ma kilka minusów jak na przykład słaby dostęp do niektórych funkcji programu które często używam bo trzeba za każdym razem rozwijać kilka menu - chociaż można otworzyć to sobie w okienku chatu które się nie zamyka. Mam tylko problem z odtwarzaniem linków, nie odtwarza mi prawie nic oprócz youtube i vimeo. Na końcu przy instalacji programu zostałem zapytany czy chcę instalować jakieś kodeki i wybrałem że nie bo chciałem tylko sprawdzić ten program z grubsza, nie wiem może przez to mi odtwarza tylko yoububa z linków albo po prostu tak już ten program ma. W kodekach nie lubię majstrować ale może ktoś wie jak odtwarzać inne linki.

  #694 17.07.2018 15:18

no widze ze nie tlko ja mam problem mianowicie bardzo wolne otwiranie sie programu w7 x64

momentus   7 #693 13.07.2018 11:46

Od dluzszego czasu robi u mnie jako odtwarzcz domyslny. Zadnych problemow nie sprawia, a moje oczekiwania calkowicie spelnia.

MrBeckham666   20 #692 25.06.2018 13:06

http://madvr.com
PotPlayer obsługuje madvr wtedy jest lepsza jakość obrazu o ile PC da wam rade ma to swoje wymagania :)

Ogólnie również polecam doinstalować tego funpacka od adama tam już można madvr ustawić :)
https://potplayerclub.pl

Autor edytował komentarz w dniu: 25.06.2018 13:09
  #691 04.06.2018 16:16

@userworm (niezalogowany): Bestplayer

Kris_de_bard   7 #690 02.06.2018 06:58

@Anonim (niezalogowany): Wyszło na twoje

  #689 30.05.2018 20:36

@Kris_de_bard: Cytat Twojego komentarza dotyczącego VLC z 20.04., z którym miałeś podobne problemy.

"@hmo: Zdaje się że problem po mojej leży stronie. Aktualizowałem sterowniki jakimś tam programikiem jednym z tych prezentowanych na stronie dobreprogramy.pl i po tym takie się jajeczka zrobiły. Programy już odinstalowałem ale nie przywróciłem starych ale jarych sterów."

Czyli co, wyszło na moje?

Cytat z mojego wpisu z 6.04.
"Obleciałeś 5 programów do odtwarzania multimediów (mniej i bardziej popularnych) i narzekasz, że nie odtwarzają plików .avi, .mp4, .mkv. Jakby to było tylko na jednym z nich, ok może coś jest na rzeczy, ale na pięciu?
Myślę, to moja subiektywna ocena, że coś jest nie tak, ale z Twoim systemem. Pliki .avi, .mp4, kontenery .mkv i wiele innych formatów przez Ciebie nie wymienionych PotPlayer odtwarza bez żadnych problemów"

Ale "łatka" przypięta przez Ciebie PotPlayer'owi pozostała ;-)

Cytat z Twojego komentarza z 6.04.
"Dlatego moja ocena tak niska jest (1gwiazdka). Możliwe że z czasem się to zmieni.
Niestety aktualizacja tym razem nie pomogła. Program ląduje w koszu. Moja ocena -1 (Mniej niż zero)."

  #688 28.04.2018 04:06

A gdzie są te przyciski 3D i 360*

  #687 25.04.2018 21:40

@oprych: skorzystaj z madvr o ile twój komputer da rade :) Ja nie widze różnicy w obrazie na nie korzyść moim zdaniem jest dużo lepiej.

oprych   15 #686 25.04.2018 21:27

Jeszcze do niedawna dla mnie nr 1. Niestety od którejś aktualizacji jakość obrazu wyraźnie gorsza od konkurencji :( Niestety wyleciał z moich komputerów