r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Potawatomi The Keeper of Fire na weekend

Strona główna Aktualności

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Potawatomi The Keeper of Fire — przedstawioną w rzucie izometrycznym sympatyczną, zręcznościową platformówkę 3D.

Wcielamy się w rolę młodego, nieustraszonego plemiennego czarownika, który jako opiekun świętego płomienia dokłada wszelkich starań, by zabezpieczyć ogień przed kradzieżą. W tym celu przemierza liczne układy walcząc dzielnie z podstępnymi wojownikami oraz stawiając czoła licznym niebezpieczeństwom.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...

Naszym głównym zadaniem jest jak najszybsze i możliwie sprawne przedostanie się w wyznaczone miejsce na planszy znajdujące się zazwyczaj w drugim jej końcu. Niezwykle pomocny w naszych działaniach okazuje się ogień, bez którego cała nasza misja w zasadzie nie miała by sensu. Płomienie wykorzystujemy przede wszystkim do odpalania porozstawianych na całym obszarze gry pochodni odpowiadających za eliminowanie kamiennych bożków skutecznie tarasujących szlak, po którym się poruszamy.

r   e   k   l   a   m   a

Umiejętnie wykorzystany ognik możemy również wykorzystać jako tarczę przed atakami członków wrogich szczepów. Trzeba jednak uważać, by nie zagasić go w wodzie, wówczas stracimy cenne sekundy na powroty do jego najbliższego źródła.

Potawatomi to sympatyczna i zarazem ciekawa pozycja potrafiąca zainteresować i przyciągnąć na dłuższą chwilę. Posiada również wysoki stopień trudności o czym będzie można się „łatwo” ;-) przekonać w ostatniej jej części.

Grę Potawatomi The Keeper of Fire można pobrać w dziale: Po godzinach → Gry → Platformowe.

Zapraszamy do zabawy!

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.