Potwierdzono The Last of Us: Remastered na PS4

Strona główna Aktualności

O autorze

Sony od dawna miało problem z utrzymaniem pewnych informacji w tajemnicy i wieści o The Last of Us: Remastered na PlayStation 4 nie były tutaj wyjątkiem. Dzieło uważane za jeden z najlepszych i najważniejszych tytułów na PS3 faktycznie latem przeskoczy na konsolę nowej generacji. Twórcy z Naughty Dog zapewniają, że już przecież pierwotnie fenomenalnie prezentująca się graficznie gra stanie się teraz jeszcze piękniejsza.

Moc PS4 umożliwi płynną zabawę w Full HD, z ładniejszymi modelami postaci, teksturami wyższej rozdzielczości, ulepszonym oświetleniem scen oraz cieniami, plus wprowadzenie wielu innych wodotrysków. Producenci podkreślają, iż nabywcy naprawdę poczują, ile pracy włożono w odświeżenie (nie tak przecież znowu starego) dzieła, sprzedawanego w pełnej cenie. Ponoć zmian by można wymienić tyle, że w przeciągu najbliższych miesięcy mamy spodziewać się zalewu informacji na ten temat.

Najpełniejsze wydanie The Last of Us zawierać będzie od razu rozszerzenie fabularne Left Behind, a także DLC dla wielbicieli strzelania się po sieci, czyli Abandoned i Reclaimed Territories. Do tego dojdą liczne dodatki, w tym komentarz twórców (Neil Druckmann, Bruce Straley) oraz aktorów (Troy Baker, Ashley Johnson) do wszystkich odrestaurowanych scenek przerywnikowych dostępnych w grze.

Ani słowa o tym, czy postępy poczynione w edycji PS3 będzie się mogło przenieść w jakiś sposób na PlayStation 4, czy o programie tańszego zakupu ulepszonej wersji w przypadku posiadania pierwszego TLoU, za to wiadomo, na co mogą liczyć składający zamówienia przedpremierowe. Dostaną dodatkowe doświadczenie dla trybu multiplayer, dwa kostiumy dla głównych bohaterów do wykorzystanie po przejściu kampanii, która stanie się łatwiejsza z uwagi na przyśpieszone tworzenie przedmiotów oraz leczenie, a także szybsze przeładowywanie pistoletu czy powiększony magazynek karabinu.

© dobreprogramy

Komentarze