r   e   k   l   a   m   a
reklama

Poważna awaria Orange dotyczyła miliona osób w Polsce

Strona główna Aktualności

O autorze

Bardziej ceni wygląd niż wydajność. Fan gadżetów, smukłych laptopów, zgrabnych smartfonów i motoryzacji, zwłaszcza tej niemieckiej.

Wielu polskich internautów mogło mieć poważne problemy z dzwonieniem, pisaniem wiadomości i przeglądaniem Sieci. Operator Orange od wczoraj od godziny 22:30 miał poważną awarię. Obecnie większa część awarii została usunięta, ale nadal klienci mogą nie mieć dostępu do telefonii komórkowej i Internetu.

Z komunikatu Orange na oficjalnej stronie na Facebooku możemy dowiedzieć się, że od wczoraj na terenie naszego kraju występują problemy z dostępem do internetu i sieci komórkowej. Jednak normalnie działają telefony stacjonarne. Padają podejrzenia nawet na celowy atak.

Najświeższe doniesienia mówią, że usuwanie awarii dobiega końca. Rzecznik Orange, Wojciech Jabczyński poinformował, że służby techniczne intensywnie pracowały przez całą noc, dzięki temu udało się usunąć większą część awarii. Jednak dodał, że nadal mogą występować problemy z połączeniami, które mają być usunięte w ciągu najbliższych kilkudziesięciu minut. Wojciech Jabczyński wspomniał, że przyczyny awarii nie są jeszcze znane. Orange dopiero po ustaleniu powodu awarii podejmie decyzje związane z odszkodowaniami.

Awaria była naprawdę poważna, co możemy zobaczyć chociażby po ilości komentarzy na oficjalnej stronie na Facebooku. Niestety awaria sieci nie oznacza tylko, że klienci Orange nie mogli pisać ze znajomymi na Facebooku, ale sporo osób z pewnością nie mogło wykonać ważnego telefonu czy pracować. Dobrze, że awaria miała miejsce nocą, a nie w ciągu dnia.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieW tym kraju nie ma prądu, ale mają za to najgroźniejszych hakerów