Powder - Alpine Simulator 1.1

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Powder - Alpine Simulator to prosta i wciągająca gra - symulator szybkiej jazdy po narciarskim stoku.

Pomysł na zabawę w grze jest prosty: użytkownik kieruje małym kwadratem na wirtualnym stoku narciarskim, najeżonym drzewami. Należy przetrwać jak najdłużej bez kolizji. Nie jest to sztuka łatwa, bo im dłużej gramy, tym większą prędkość rozwija sterowany przez gracza obiekt. Ponadto, także sterowanie wymaga sporej zręczności. Lekkie dotknięcie w prawą lub lewą część ekranu sprawia, że wykonamy skręt. Dłuższy dotyk sprawi, że obiekt skręcając będzie jednocześnie lekko hamował, a podskoczy, gdy wykonamy gest szybkiego podwójnego dotknięcia ekranu urządzenia.

W grze znajdziemy bardzo ładną dla oka, utrzymaną w konwencji indie szatę graficzną, pełną łagodnych i nieco stonowanych kolorów. Ładne wykonanie i duża grywalność sprawia, że gra Powder - Alpine Simulator powinna dobrze się sprawdzić wśród tych osób, które szukają krótkiej, ale intensywnej rozrywki na smartfonie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych