Power Defragmenter 3.1

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Power Defragmenter jest nakładką graficzną na doskonały produkt Contig firmy Sysinternals. Contig to 64 kB świetnego programu przeznaczonego do defragmentacji dysków dla systemów Windows NT/2000/XP.

Aplikacja sprawdza rozmieszczenie plików i rozmiar wolnego miejsca na dysku twardym, a następnie przystępuje do optymalizacji. Contig korzysta z standardowego API defragmentacji z Windowsa więc nie spowoduje żadnych uszkodzeń dysku w momencie wyłączenia programu.

Power Defragmenter posiada możliwość defragmentacji wskazanych plików, folderów, dysków twardych oraz tzw. tryb PowerMode polegający na optymalizacji danych za pomocą aplikacji Contig i standardowego Defragmentatora wbudowanego w Windows.

UWAGA

Aby nakładka działała prawidłowo należy pobrać silnik ze strony Sysinternals.com i skopiować plik Contig.exe w miejsce, w którym znajduje się aplikacja Power Defragmenter GUI.exe

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!