r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Power Pack 1 dla Windows Home Server wydany

Strona główna Aktualności

Pojawił się długo wyczekiwany przez użytkowników Windows Home Server pakiet aktualizacji wydany pod nazwą Power Pack 1. WHS to specjalny serwer zbudowany w oparciu o Windows Server 2003 skierowany do użytkowników domowych. Niestety na polskim rynku traktowany jest raczej po macoszemu - nie udostępniono polskiej wersji systemu, trudno też nabyć serwery w ten system wyposażone.

W odróżnieniu do Service Packów, Power Pack 1 to w większości nowa lub usprawniona funkcjonalność. Przede wszystkim dodano obsługę systemów klienckich pracujących pod kontrolą systemu Windows Vista x64, wzbogacono backup o możliwość kopiowania folderów udostępnionych, poprawiono dostęp zdalny i opcje zarządzania energią. Wśród poprawek znalazła się także łatka rozwiązująca problem związany z utratą danych, o którym głośno jest jeszcze od ubiegłego roku.

Power Pack 1 dla Windows Home Server dostępny był w publicznym programie beta od ponad miesiąca. Teraz finalną wersję można pobrać z witryny Microsoftu. Wraz z nim udostępniony został obraz płyty CD służącej od odzyskiwania komputera klienckiego. Więcej informacji na temat Power Pack 1 można znaleźć w artykule KB944289.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.