reklama

Power Pack dla Ulead VideoStudio 11 Plus PL

Strona główna Aktualności

O autorze

Corel udostępnił bezpłatny dodatek Power Pack dla polskiej wersji Ulead VideoStudio 11 Plus - popularnego programu do tworzenia i edycji filmów.

Power Pack rozszerza funkcje Ulead VideoStudio 11 Plus o nowe możliwości takie jak: tworzenie dysków Blu-ray (edycja materiałów wideo w formacie HD i tworzenie kompletnych dysków Blu-ray z ruchomymi menu), przesyłanie plików bezpośrednio do serwisu YouTube, tworzenie plików wideo o rozdzielczości HD w formacie H.264, importowanie plików w formacie M2TS, import i edycję plików wideo w formacie .TOD (kamery HD firmy JVC). Power Pack to także nowe menu, szablony i nakładki.

Ulead VideoStudio 11 Plus to program tworzenia i edycji filmów, kierowany głównie do domowych użytkowników. Dzięki prowadzącemu krok po kroku kreatorowi, możliwości wyboru spośród trzech poziomów zaawansowania w obróbce obrazu i znajomości programu oraz pomocnym szablonom, proces tworzenia filmu przebiega bardzo gładko. Program pozwala szybko określić typowe parametry techniczne projektu: wymiary filmu, format (m.in. 16:9), jego jakość (liczbę klatek na sekundę i kompresję), próbkowanie dźwięku itp. Umożliwia wykorzystanie różnych efektów przejścia, filtrów, nałożenie napisów, dołączenie podkładu muzycznego oraz zrenderowanie gotowego filmu, który może zostać później nagrany na płytę DVD. Do VideoStudio 11 Plus dołączany jest bezpłatnie program do odtwarzania filmów DVD - WinDVD 8.

Dodatek można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Rozszerzenia programów

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama