r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Power Rangers Unite 1.2.0

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane

Power Rangers Unite to mobilna karcianka, utrzymana w duchu Power Rangers. Na kartach znajdują się postacie z kolejnych wersji serialu o superbohaterach, czyli Mighty Morphin, Samurai, Megaforce, Super Megaforce i Dino Charge.

Galeria programu

Jak w wielu klasycznych karciankach, tu również gracz musi ułożyć talię, którą będzie pokonywał przeciwników – czy to w ramach kampanii przeciwko komputerowi, czy przeciwko innym graczom w rozgrywkach online. Kampania składa się z serii pojedynków z różnymi przeciwnikami.

Karty mogą zawierać bohaterów serialu, zmieniających się w Power Rangers w odpowiednim momencie rozgrywki, a także różnych akcji ofensywnych i defensywnych. Osobom znającym Hearthstone'a gra wyda się bardzo znajoma i dużo prostsza. Co ciekawe, tu liczy się też ułożenie kart, gdyż do starcia dochodzi między stykającymi się przeciwnikami.

Wygrywając pojedynki można zbierać monety, które z kolei zostaną wymienione na pakiety losowych kart. Pakiety można też kupić za prawdziwe pieniądze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.