Power Spy Power Spy 12.84.0

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Power Spy to program przez jednych uznawany za szpiegujący, przez innych za skuteczne narzędzie do monitoringu wszelkich wykonywanych czynności i operacji na danym komputerze.

To jak wykorzystamy tę aplikację zależy oczywiście od nas - możemy chociażby upewnić się, że korzystające z naszego komputera dzieci nie przeglądają niewłaściwych strony internetowych, albo czy któryś z kolegów lub koleżanek z pracy nie przegląda naszej prywatnej korespondencji, kiedy akurat nie ma nas w pobliżu. Za pomocą tego programu zdobędziemy wiele informacji na temat wpisywanych wyrażeń z klawiatury, przechwycimy wiadomości z komunikatorów tekstowych (przykładowo: Skype, Yahoo Messenger, AIM i inne), zdobędziemy nagrania wykonywanych czynności lub zrzuty ekranu, dowiemy się co było kopiowane do systemowego schowka, przechwycimy dźwięk z podłączonego mikrofonu, sprawdzimy jakie dokumenty były drukowane, jakie strony odwiedzone i jakie zapytania wysłano do wyszukiwarki.

Liczba opcji i możliwości jest oczywiście znacznie większa, ale już samo wcześniejsze wyliczenie powinno nas uświadomić, że mamy do czynienia z rozbudowaną aplikacją. I jak na taką przystało, możemy w każdej chwili włączyć i wyłączyć monitoring, zabezpieczyć konfigurację hasłem, wyeksportować lub skasować logi, czy też ukryć Power Spy przed nieświadomymi użytkownikami.

Uwaga!

  • Wersja testowa na przechwycenie masyalnie 50 zrzutów ekranu i nagranie 3 minuty dźwięku.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!