r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Power Spy 12.15.0

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Power Spy to program przez jednych uznawany za szpiegujący, przez innych za skuteczne narzędzie do monitoringu wszelkich wykonywanych czynności i operacji na danym komputerze.

Galeria programu

To jak wykorzystamy tę aplikację zależy oczywiście od nas - możemy chociażby upewnić się, że korzystające z naszego komputera dzieci nie przeglądają niewłaściwych strony internetowych, albo czy któryś z kolegów lub koleżanek z pracy nie przegląda naszej prywatnej korespondencji, kiedy akurat nie ma nas w pobliżu. Za pomocą tego programu zdobędziemy wiele informacji na temat wpisywanych wyrażeń z klawiatury, przechwycimy wiadomości z komunikatorów tekstowych (przykładowo: Skype, Yahoo Messenger, AIM i inne), zdobędziemy nagrania wykonywanych czynności lub zrzuty ekranu, dowiemy się co było kopiowane do systemowego schowka, przechwycimy dźwięk z podłączonego mikrofonu, sprawdzimy jakie dokumenty były drukowane, jakie strony odwiedzone i jakie zapytania wysłano do wyszukiwarki.

Liczba opcji i możliwości jest oczywiście znacznie większa, ale już samo wcześniejsze wyliczenie powinno nas uświadomić, że mamy do czynienia z rozbudowaną aplikacją. I jak na taką przystało, możemy w każdej chwili włączyć i wyłączyć monitoring, zabezpieczyć konfigurację hasłem, wyeksportować lub skasować logi, czy też ukryć Power Spy przed nieświadomymi użytkownikami.

Uwaga!

  • Wersja testowa na przechwycenie masyalnie 50 zrzutów ekranu i nagranie 3 minuty dźwięku.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.