reklama

PowerArchiver 2010 szybszy i skuteczniejszy

Strona główna Aktualności

O autorze

Bez większego rozgłosu ukazała się dzisiaj nowa wersja bardzo popularnego archiwizera PowerArchiver, oznaczona jako 11.50.61.

Jako najważniejszą zmianę w tym wydaniu należy wymienić znacznie udoskonalony silnik odpowiedzialny za pracę z archiwami ZIP. Dzięki wsparciu dla wielordzeniowych procesorów proces kompresji i dekompresji w standardzie ZIP trwa teraz odczuwalnie krócej (nawet 4-krotnie w przypadku 4-rdzeniowych procesorów). Ponadto dzięki obsłudze algorytmów LZMA, PPMd, bzip2 i WAVPACK znacznie zwiększyła się także skuteczność kompresji w standardzie ZIP. PowerArchiver jest jednym z pierwszych archiwizerów w pełni kompatybilnym z nowym formatem opracowanym niedawno przez twórców WinZipa - .zipx.

Zmianom i modyfikacjom poddano również interfejs graficzny aplikacji, usprawniono mechanizmy odpowiedzialne za kompresję w standardzie RAR i pracę z archiwami zawierającymi dużą ilość plików oraz wprowadzono pełne wsparcie dla systemu Windows 7. Poprawiono również zgłaszane przez użytkowników błędy.

Najnowszą testową wersję PowerArchiver 2010 11.50.61 pobrać można z naszego działu PROGRAMY -> Akcesoria -> Kompresory plików.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama