PowerCam PowerCam version 3.3.1

Strona główna iOS Grafika i fotografia Robienie zdjęć
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dzięki aplikacji PowerCam możemy w prosty sposób tworzyć i edytować zdjęcia, dzięki sporej ilości narzędzi i filtrów. Efekt naszej pracy w szybki sposób zapisze w telefonie, bądź też udostępnimy na popularnych serwisach społecznościowych.

Aplikacja oferuje kilka trybów pracy. Wśród nich znajdziemy tryb edycji, aparatu czy też tworzenia kolaży. Każdy z nich posiada oddzielny zestaw narzędzi oraz opcji, które stworzono w taki sposób by z jednej strony ułatwiały wykonywanie prostych zadań, z drugiej oferować także bardziej zaawansowane rozwiązania.

Aparat pozwala wybierać pomiędzy 8 trybami pracy, sporą ilością filtrów (ponad 100) i efektów. Znajdziemy tu także zestaw standardowych narzędzi związanych z lampą, stabilizacją czy też proporcjami zdjęcia. Za pomocą aplikacji nagramy także materiały wideo. Z filtrów możemy korzystać w czasie rzeczywistym.

W przypadku edycji dostępne narzędzia podzielono na kilka grup. Grafiki możemy obracać, przycinać, zmieniać kontrast i saturacje, dodawać filtry oraz efekt rozmazania. Niestety niektóre opcje działają zbyt wolno. Rozczarowuje także interfejs, który choć jest intuicyjny to nie został dopasowany do nowych, płaskich wersji iOS.

Wondershare PowerCam to dobra propozycja dla każdego miłośnika zabawy zdjęciami i filmami. Niestety jej wadą jest wysoka cena. W sklepie z aplikacjami dla iOS znajdziemy kilka darmowych zamienników, które w wybranych zastosowaniach mogą nam zastąpić PowerCam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!