PowerCryptor PowerCryptor 1.05.08

Strona główna Windows Narzędzia Szyfrowanie danych
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PowerCryptor to narzędzie, które oferuje możliwość zaszyfrowania wybranych plików i folderów.

Opisywana aplikacja wykorzystuje zaawansowane szyfrowanie, w tym 256-bitowe AES oraz Blowfish, dzięki czemu nasze poufne dokumenty, prywatne zdjęcia, cenne pliki dźwiękowe oraz ważne materiały wideo nie dostaną się w ręce osób trzecich. PowerCryptor pozwala również na całkowite usunięcie plików bez możliwości ich przywrócenia, co może okazać się przydatne w sytuacji, kiedy musimy pozbyć się dokumentów i nie chcemy, by zostały one odzyskane przez niepowołanych użytkowników.

PowerCryptor charakteryzuje się prostotą działania. Wykonywanie takich operacji, jak otwieranie, edytowanie czy zapisywanie zaszyfrowanych plików nie sprawi nikomu najmniejszych kłopotów. Narzędzie pozwala również na utworzenie samodeszyfrującego się pliku .exe (256-bitowe szyfrowanie AES) zabezpieczonego hasłem, który możemy wysłać e-mailem.

PowerCryptor zawiera rozbudowany generator haseł do wykorzystania podczas zabezpieczenia danych, a także pozwala na szyfrowanie wiadomości tekstowych. Obie te funkcje są dostępne z poziomu oddzielnych aplikacji, które po zainstalowaniu narzędzia pojawiają się w formie dodatkowych ikon na pulpicie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!