r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PowerFolder 11.5.625

Strona główna Windows Narzędzia Archiwizacja danych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PowerFolder to aplikacja przeznaczona do szybkiego i łatwego tworzenia kopii bezpieczeństwa danych znajdujących się na dysku twardym.

Galeria programu

Program oferuje takie funkcje jak synchronizacja plików/folderów znajdujących się w sieci lokalnej lub na zewnętrznym serwerze czy wbudowany kompresor danych GZIP pozwalający zaoszczędzić miejsce i czas wysyłania danych do innego źródła. PowerFolder oferuje dodatkowo dostęp do kopii plików z poziomu przeglądarki internetowej. Opcja ta może stać się bardzo przydatna w momencie kiedy użytkownik chciałby odzyskać błyskawicznie kilka plików i skopiować je na inną lokalizację.

Poza tym aplikacja dostępna jest nie tylko dla systemu Windows, ale również Linux czy Mac OS co sprawia, że PowerFolder staje się dobrym narzędziem multiplatformowym do tworzenia kopii bezpieczeństwa.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 27.10.2010 21:58

To taka bardziej rozbudowana wersja "aktówki" ;)

  #4 07.07.2010 17:07

damnie na linuxksa nawet jest.

  #3 29.04.2009 22:13

Pod systemem Linux aplikacja ta nie ma prawa bytu - instnieje masa darmowych, równie funkcjonalnych.

  #2 17.12.2007 18:48

Już jest nowsza wersja i do tego po polsku! Co na to redakcja?

--------------
Już aktualizujemy.

Pozdrawiam
qbap

  #1 15.12.2007 12:21

Takie troche mało darmowe... wersja basic przetwarza 3 foldery / 10 GB max a wiec jest bezuzyteczna do celow innych niz test.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.