r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PowerGUI 3.8.0.129

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PowerGUI to graficzna nakładka na PowerShella wspomagająca posługiwanie się wierszem poleceń oraz tworzenie skryptów. Pozwala zarządzać systemem z poziomu konsoli graficznej z dodatkową zakładką, dzięki której można podejrzeć kod w języku PowerShell odpowiedzialny za wykonanie danego zadania. To idealne narzędzie do nauki PowerShella. PowerGUI zapewnia także interfejs dla wtyczek tworzonych przez społeczność, które rozszerzają możliwości konsoli graficznej o mechanizmy zarządzania dodatkowymi aplikacjami czy elementami systemu nieuwzględnionymi przez twórców samego PowerGUI.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   35 #3 12.05.2017 20:33

Program ten może nie jest efektowny, ale za to efektywny. A to najważniejsze :P

darek719   40 #2 29.10.2015 11:34

prosty i lekki program :p

Shaki81 MODERATOR BLOGA  38 #1 26.05.2015 22:41

Za ładna to ta nakładka nie jest:) Najważniejsze, że w pełni funkcjonalna.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.