PowerISO PowerISO 7.9

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PowerISO to narzędzie przeznaczone do wykonywania szeregu operacji (tworzenie, szyfrowanie, edycja, wypakowywanie, kompresowanie i konwertowanie) na obrazach płyt CD/DVD/BD.

Program obsługuje 20 najpopularniejszych formatów plików, wśród których znajdują się obrazy ISO, BIN, NRG, CDI, DAA, MDF, IMG itp., w tym również pliki wirtualnych dysków tworzonych przez programy Virtual PC (VHD), VMWare (VMDK) i VirtualBox (VDI). Dużą zaletą aplikacji jest umiejętność konwersji niemal każdego formatu plików do obrazu ISO, BIN lub DAA (zaawansowane opcje).

Za pomocą narzędzia PowerISO można również montować obrazy płyt w wirtualnym napędzie, tworzyć samostartujące pliki ISO oraz bootowalne pamięci USB, nagrywać przygotowywane kompilacje i znacznie więcej. Ponadto aplikacja pozwala na integrację z powłoką systemową, menu kontekstowym, obsługuje funkcję kopiowania i wklejania danych ze schowka systemowego oraz przeciągania danych na okno główne programu.

Lista obsługiwanych formatów plików z obrazami nośników: ISO, DAA, BIN, CUE, MDF, MDS, ASHDISC, BWI, B5I, LCD, IMG, CDI, CIF, P01, PDI, NRG, NCD, PXI, GI, FCD, VCD, C2D, DMG, BIF, IMA, FLP, IMG, UIF, WIM, VMDF, VHD, VDI.

Uwaga!

Program PowerISO w wersji demonstracyjnej pozwala na edycje i tworzenie plików ISO, których rozmiar nie przekracza 300 MB.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Łatwy w obsłudze
Raczej nie widzę
ocena użytkownika
23.06.2020 11:47 • Recenzja do wersji 7.7

Programu tego używałem jeszcze za czasów ,,dyskietek" Czasami jeszcze się używa ale jednak po woli wszystko idzie w kierunku pendriwe HDD
Warto posiadać pełną wersję.

prosty i czytelny interfejs
zbyt duże ograniczenia wersji demo co do rozmiaru pliku
ocena użytkownika
25.05.2016 13:16 • Recenzja do wersji 6.6

Program prosty w obsłudze z wygodnym interfejsem. Poza ograniczeniami wersji demo program oceniam bardzo dobrze - spełnia swoje zadanie. Interfejs jest czytelny i intuicyjny. Program jest całkiem szybki w działaniu. Zapewnia wszystkie funkcje jak u konkurencji. Niestety rozczarowują te same ograniczenia co u konkurencji: edycja 300MB obrazu się nie sprawdza. Jak dla mnie lepszym rozwiązaniem była by edycja 3 obrazów po 700MB - wtedy można rzeczywiście przetestować program.