PowerPoint Mobile PowerPoint Mobile

Strona główna Windows Phone Biuro
Pobierz program
lub zeskanuj:

PowerPoint Mobile to mobilna wersja jednego z najpopularniejszych programów do tworzenia prezentacji multimedialnych. Jego interfejs jak i możliwości dostosowano do specyfiki ekranów dotykowych, dzięki czemu edycja powinna być wygodna nawet pomimo braku myszki i klawiatury.

Excel Mobile to uproszczona wersja arkusza kalkulacyjnego z pakietu Microsoft Office. Wersja ta jest aplikacją uniwersalną przeznaczoną dla użytkowników korzystających z tabletów z Windows 10, a także osób posiadających subskrypcję Office 365.

Program posiada wszystkie opcje, które są niezbędne do tworzenia prostych prezentacji multimedialnych – obsługuje slajdy, umożliwia zapisywanie notatek, a także komentarzy. Za sprawą interfejsu wstążki znanego z pełnego pakietu Office użytkownik może szybkie zmienić układ zawartości, sformatować ją przy pomocy podstawowych opcji, a także dodać listy numerowane i punktowe.

Prezentacje mogą zawierać tabele, elementy SmartArt, pola tekstowe, wybrane kształty, a także dołączane z innych źródeł obrazy. Dostępne są także opcje przejść, w których ustawimy animacje pomiędzy poszczególnymi slajdami. W razie potrzeby użytkownik nie musi tworzyć prezentacji zupełnie od podstaw – po uruchomieniu programu może on skorzystać z kilku gotowych szablonów, które wystarczy następnie wypełnić treścią.

Aplikacja jest dostępna w sklepie Windows 10 Mobile i udostępniana za darmo. Wyświetlanie plików i większość opcji edycyjnych jest dostępna bezpłatne dla osób korzystających z urządzeń o ekranach 10,1” i mniejszych, lecz tylko do zastosowań niekomercyjnych. Inni użytkownicy muszą wykupić subskrypcję na Office 365, aby korzystać z tej aplikacji. Dodatkowo odblokowuje ona dostęp do wybranych opcji dodatkowych

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!