r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PowerPoint Producer 2007 Beta

Strona główna Aktualności

Rozpoczęto właśnie testy bezpłatnego narzędzia Microsoft Producer, skierowanego do użytkowników PowerPoint 2007 - jednej ze sztandarowych aplikacji wchodzących w skład pakietu Microsoft Office 2007.

Pomimo, że liczba różnego dodatków dodatków rozszerzających funkcjonalność nie tylko samego PowerPointa, udostępnianych za pośrednictwem witryn Microsoft Office Online i Centrum Pobierania Microsoft jest całkiem pokaźna, Producer jest jednym z najbardziej oczekiwanych. Umożliwia on synchronizację i publikację różnego rodzaju treści, w postaci materiałów audio, video i slajdów oraz tworzenie obrazów do pokazów prezentacji w przeglądarkach internetowych. Aplikacja współpracuje z systemem Windows Vista i Internet Exporerem 7, jest również w pełni zgodna z formatem Office Open XML.

Dodatek jest dostępny do pobrania, w ramach zamkniętego programu Beta, za pośrednictwem witryny Microsoft Connect, po wcześniejszym uzyskaniu specjalnego zaproszenia.

Warto nadmienić, że na łamach naszego vortalu można pobrać wersję 2.0 Producera dla programu PowerPoint 2003.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.