PowerTools Lite 2013 2.1.0.1200

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz pr​ogram
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PowerTools Lite to lżejsza odmiana zaawansowanego narzędzia przeznaczonego do optymalizacji działania systemu i czyszczenia rejestru kryjącego się pod nazwą jv16 PowerTools 2013.

Edycja Lite aplikacji dedykowana jest wszystkim użytkownikom ceniącym sobie prostotę obsługi oraz zadowalające efekty końcowe w postaci "posprzątanego" systemu operacyjnego. PowerTools Lite oferuje takie funkcje jak usuwanie i naprawianie błędów rejestru, wykrywanie pustych wpisów rejestru, zwalnianie miejsca na dysku poprzez kasowanie plików TEMP i historii przeglądanych stron, dokumentów itp.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Wygodny
nie wszystkie błędne wpisy w rejestrze znajdzie
ocena użytkownika
15.10.2013 18:21 • Recenzja do wersji 2013 2.1.0.1200

Raczej dobry i prosty w użyciu.Lecz pewnie,jak większość tego typu programów nie potrafi wyłapać wszystkich śmieci z rejestru.Znalazłem sam jeden błędny wpis w rejestrze a program ten nie-ustawiłem na bardziej agresywne wyszukiwanie i nadal nic.Przeszedłem do opcji,gdzie wpisuje się nazwę aby w/g niej znalazł i... też nic.Ale nadal go mam.Jest wygodny!Wystarcza mi!A jeżeli coś "dziwnego" będzie w rejestrze,to samemu trzeba się tym zająć,lub wezwać fachowca!!!