r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Powerball

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program Ten program nie jest już dostępny zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Powerball to tytuł wymagający od gracza nie tylko ponadprzeciętnych umiejętności zręcznościowych, ale także niesamowitego skupienia przez cały czas trwania rozgrywki. Przy pomocy myszy (lub indywidualnie zdefiniowanych klawiszy) sterujemy zawieszoną w przestrzeni platformą, po której samowolnie toczy się niewielka kula. Kierunek i prędkość jej ruchu uzależnione są od kierunku i kąta nachylenia całej planszy. Należy tak pokierować kulą, by w jak najszybszym czasie przedostać się do określonego miejsca na platformie, wieńczącego nasz wysiłek. Przy okazji należy również zebrać jak największą liczbę monet, które w dużej mierze decydują o końcowym wyniku punktowym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 29.03.2008 21:19

beznadzieja, same bledy, piepszy dzwiek w systemie

  #1 28.03.2008 21:41

wkurza mnie 1 rzecz. przy obracaniu planszy dzieja mi sie cuda i trace pilke...

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.