r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Powraca darmowe wysyłanie pocztówek z Lumii

Strona główna Aktualności

O autorze

Programista .NET i innych technologii Microsoft. Prywatnie fanboy wszystkiego, co jest związane z Windows Phone. W wolnej chwili wspomina lepsze czasy, kiedy królowała Amiga. Uwielbia jazdę rowerem i biegi długodystansowe.

Nokia po raz kolejny prowadzi ciekawą akcję promocyjną. W celu zainteresowania potencjalnych klientów smartfonem Lumia, ponownie umożliwiła użytkownikom tych urządzeń wysyłanie za darmo pocztówek wprost z telefonu.

W poprzednim roku dostaliśmy od Nokii aplikację Nokia Pocztówka, która umożliwiała stworzenie pocztówki i przesłanie jej do dowolnie wybranej osoby na terenie Polski. W te wakacje ponownie wraca promocja z wysyłaniem prawdziwych kartek, wystarczy zainstalować aplikację Wideo Pocztówka.

Własną pocztówkę stworzymy z już istniejącego zdjęcia na telefonie lub ze zdjęcia świeżo zrobionego aparatem telefonu. Tak pobrany obrazek można jeszcze upiększyć, poprzez dodanie efektów i filtrów dostępnych z poziomu aplikacji. Wideo Pocztówka umożliwia również umieszczenie na pocztówce krótkiego filmu. Nagrany materiał wideo będzie przesłany na serwery Nokii, a na kartce wydrukowany zostanie kod QR, którego zeskanowanie poprowadzi odbiorcę do strony z filmem. Oczywiście na koniec tworzenia pocztówki zostaniemy poproszeni o uzupełnienie danych adresowych odbiorcy.

r   e   k   l   a   m   a

Wideo Pocztówka dostępna jest tylko użytkownikom Lumii z systemem Windows Phone w wersji 8 i wyższej. Dołączanie krótkich filmów możliwe jest w modelach 920, 925, 930, 1020 i 1520. W ciągu miesiąca użytkownicy Lumii 820, 920, 925, 930, 1020 i 1520 będą mogli wysłać do 5 pocztówek, w pozostałych Lumiach limit ten wynosi 3 pocztówki miesięcznie. Promocja trwa do 20 lipca tego roku lub do wyczerpania zapasów. Przed wysłaniem kartki warto zapoznać się z regulaminem. Dodajmy jeszcze, że wszystkie zdjęcia i filmy przesłane na serwery Nokii zostaną usunięte w ciągu 48 dni od zakończenia promocji.

Aplikacja, jak i wysyłanie pocztówek, jest całkowicie darmowe. Wideo Pocztówkę można pobrać bezpośrednio z naszej bazy oprogramowania.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.