r   e   k   l   a   m   a
reklama

Powrót do głębin: ruszyła zbiórka na kolejną grę z serii Aquanox

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Lata temu na rynku pojawiały się ważne gry, które próbowały odchodzić od standardów przyjętych przez strzelanki. Do takich projektów należał między innymi przepiękny Aquanox, wywodzący się z jeszcze starszego Archimedean Dynasty, a zabierający komputerowców na dno morza. Po latach serię chce się wskrzesić. Na Kickstarterze ruszyła zbiórka na Aquanox: Deep Descent. Do zgromadzenia jest 75 tysięcy dolarów.

Producenci szukają funduszy na nowoczesny produkt na bazie Unreal Engine 4, łączący najlepsze cechy wszystkich gier z serii z fragmentami niewydanego nigdy projektu Deep Six, tworzonego niegdyś dla nieistniejącego już THQ. Mamy dostać emocjonujące walki w mrocznym oceanie, tryb współpracy na 4 graczy, zaawansowane opcje modyfikowania własnej podwodnej jednostki, a do tego dojdą elementy RPG plus standardowe tryby rywalizacji po sieci. Planowany termin premiery to luty 2017 roku.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSą powody, dla których świat fascynuje się grą, o której nie wie absolutnie nic