Powrót do szkoły z x-kom. Obniżki cen produktów aż do 66 proc.

Strona główna Aktualności

O autorze

Partnerem materiału jest x-kom.

Zadbajcie o technologiczną wyprawkę swojego dziecka. Skorzystajcie z atrakcyjnych rabatów na sprzęt, wymieńcie wyposażenie na nowy rok szkolny i cieszcie się profesjonalnymi urządzeniami w obniżonych cenach. Tylko teraz, macie okazję zgarnąć je aż do 66 proc. taniej. Sprawdźcie szczegóły oferty x-kom.

Powrót do szkoły z rabatami

Kto powiedział, że powrót do szkoły oznacza koniec frajdy? W x-kom trwa promocja, dzięki której skompletujecie elektroniczną wyprawkę dla dziecka, przez co nauka oraz zasłużony po niej relaks będą proste i przyjemne. Możecie również odświeżyć własne wyposażenie. Oferta jest bowiem na tyle szeroka, że z powodzeniem skorzystają z niej także Ci, którzy lata szkolne mają już za sobą.

Oto kilka propozycji przygotowanych przez x-kom:

Acer RC271USMIPUZX czarny
Monitor IPS o przekątnej 27 cali i rozdzielczości WQHD. System Acer VisionCare zadba o oczy nawet przy długich godzinach pracy.
Słuchawki ISK HD9999 czarny
Słuchawki zamknięte, przeznaczone do długiego słuchania muzyki. Zapewniają dobrą izolację, by nic nie przeszkadzało w nauce.
Canon Pixma iX6850 (A3, WIFI, LAN)
Drukarka Canon Pixma iX6850 to kompaktowe urządzenie A3+ o świetnej wydajności. Ma możliwość drukowania dokumentów i zdjęć także z urządzeń mobilnych.
Silver Monkey SMG-700 (czarno-szary)
Wygodny fotel do grania i pracy z szerokim zakresem regulacji ustawień. Obity czarną sztuczną skórą z szarymi akcentami.
Lenovo Ideapad 330-15 i5-8250U/8GB/480/Win10
Laptop dla ucznia z energooszczędnym procesorem, wydajną grafiką i matowym ekranem Full HD o przekątnej 15,6 cala, na którym można komfortowo pracować w każdej klasie.

Zasady promocji x-kom

Kod rabatowy: szkola, musicie aktywować w swoim koszyku z produktami. Oferta jest ważna wyłącznie do 25.08.2019 lub do wcześniejszego wyczerpania puli produktów promocyjnych. Nie łączy się z innymi promocjami.

Przejdź do pełnej oferty Powrót do szkoły w x-kom

Partnerem materiału jest x-kom.

© dobreprogramy
s