r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pożegnajce Pokémon GO na starszych iPhone'ach i iPadach

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Grający w Pokémon GO na iPhone'ach będą musieli podjąć ważną decyzję: kupić nowy smartfon czy zrezygnować z łapania fantastycznych stworów? Z końcem lutego gra przestanie działać na wciąż nieźle się trzymającym iPhonie 5 i 5c, a także na 4-letnich iPadach.

Zmiany zostaną wprowadzone 28 lutego. Od 1 marca posiadacze wymienionych w ogłoszeniu urządzeń nie będą mogli zalogować się na nich na swoje konta. Wiąże się to także z odcięciem od posiadanych przedmiotów i zdobytych monet. By kontynuować grę, trzeba będzie zdobyć nowszy sprzęt.

Używany iPhone 5s to wydatek przekraczający 500 złotych, obarczony ryzykiem. Możliwe, że tańszym rozwiązaniem będzie kupno do grania sprzętu z Androidem. Pokémon GO wciąż działa na Androidzie 4.4 i nowszych.

r   e   k   l   a   m   a

Porzucenie starszych urządzeń Apple'a wiąże się z wykorzystaniem możliwości ARKit, czyli rozbudowanej rzeczywistości rozszerzonej. Takie dobroci, jak „rzeczywisty” rozmiar Pokémonów i ruchy w odniesieniu do pozycji gracza są dostępne jedynie na systemie iOS 11, wyposażonym w ten framework.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.