r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Poziomica, Pion, Level tool 3.17

Strona główna Android Dom Projektowanie wnętrz i ogrodów

Poziomica, Pion, Level tool to aplikacja, która zamienia smartfon lub tablet w poziomicę.

Galeria programu

Program ma ładny dla oka, czytelny interfejs i jest prosty w obsłudze. Na ekranie głównym znajdziemy wirtualną linijkę oraz osie, które pomogą ustawić pion oraz poziom. Opcje pomiaru są dostępne dla każdej strony urządzenia, można przyłożyć je do analizowanej powierzchni zarówno od strony "plecków", jak też od strony ekranu, w obu przypadkach aplikacja zadziała tak samo.

Dodatkowo, w ustawieniach aplikacji można uruchomić odtwarzanie krótkiego dzwonka alarmowego, gdy ustalimy zerowy kąt nachylenia w pionie lub w poziomie.

Program jest dostępny za darmo i nie wyświetla reklam.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Czarne jest piękne i brzmi lepiej. Dobre programy dla miłośników winyli

80
OPROGRAMOWANIE 14.05.2016 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Obok renesansu płyt winylowych nie da się już przejść obojętnie. Nowe wydania na czarnych (choć nie tylko) krążkach można znaleźć nawet w marketach elektronicznych, a handel używanymi kwitnie na portalach aukcyjnych. Tydzień temu jednak stanęłam przed bardzo poważnym problemem – jak ogarnąć kolekcję? Przy okazji drobnego przemeblowania okazało się, że nie wiem ile mam płyt, a na dokładkę kupiłam jedną drugi raz. Trzeba było znaleźć program, który pomoże mi utrzymać kolekcję w ryzach i nie będzie arkuszem kalkulacyjnym, do których nabrałam ogromnej niechęci w liceum. Przedstawiam Wam…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.