r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Poziomica, Pion, Level tool 3.17

Strona główna Android Dom Projektowanie wnętrz i ogrodów

Poziomica, Pion, Level tool to aplikacja, która zamienia smartfon lub tablet w poziomicę.

Program ma ładny dla oka, czytelny interfejs i jest prosty w obsłudze. Na ekranie głównym znajdziemy wirtualną linijkę oraz osie, które pomogą ustawić pion oraz poziom. Opcje pomiaru są dostępne dla każdej strony urządzenia, można przyłożyć je do analizowanej powierzchni zarówno od strony "plecków", jak też od strony ekranu, w obu przypadkach aplikacja zadziała tak samo.

Dodatkowo, w ustawieniach aplikacji można uruchomić odtwarzanie krótkiego dzwonka alarmowego, gdy ustalimy zerowy kąt nachylenia w pionie lub w poziomie.

Program jest dostępny za darmo i nie wyświetla reklam.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacja dnia: Poziomica, Pion, Level tool

25
10.01.2018  •  Anna Rymsza

Poziomica, Pion, Level tool to aplikacja, która zamienia smartfon lub tablet w poziomicę. Ta aplikacja doskonale uzupełni przezentowaną niedawno Linijkę przy wykonywaniu pomiarów, gdy nie mamy pod ręką prawdziwych narzędzi. Przed pierwszymi pomiarami warto aplikację skalibrować, by upewnić się, że jej wskazania są prawidłowe. Do tego wystarczy położyć smartfon na powierzchni, o której wiemy, że jest pozioma (blat kuchenny, podłoga na wylewce i tym podobne). Jeśli wszystko jest w porządku, można przystąpić do mierzenia. Na ekranie mamy do wyboru kilka sposobów wizualizacji poziomicy i…

Czarne jest piękne i brzmi lepiej. Dobre programy dla miłośników winyli

80
14.05.2016  •  Anna Rymsza

Obok renesansu płyt winylowych nie da się już przejść obojętnie. Nowe wydania na czarnych (choć nie tylko) krążkach można znaleźć nawet w marketach elektronicznych, a handel używanymi kwitnie na portalach aukcyjnych. Tydzień temu jednak stanęłam przed bardzo poważnym problemem – jak ogarnąć kolekcję? Przy okazji drobnego przemeblowania okazało się, że nie wiem ile mam płyt, a na dokładkę kupiłam jedną drugi raz. Trzeba było znaleźć program, który pomoże mi utrzymać kolekcję w ryzach i nie będzie arkuszem kalkulacyjnym, do których nabrałam ogromnej niechęci w liceum. Przedstawiam Wam…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.