r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Poznaj Nokia App Social i wygraj Lumię 1020

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Nokia potrafi promować swoje produkty. Wszelkie akcje związane z Windows Phone, które organizowane są przez Finów, przyciągają uwagę mediów i użytkowników. Obecnie Nokia ogłosiła kolejną ciekawą inicjatywę. Do wygrania jest topowy model — Lumia 1020. Zadania jest proste i nie wymaga wielkiego zaangażowania.

W celu przystąpienia do konkursu, należy pobrać ze Sklepu Windows Phone aplikację App Social. Pozwala ona na tworzenie własnej listy polecanych aplikacji z marketu i dzieleniu się nią z innymi użytkownikami. W prosty i szybki sposób dowiemy się, które oprogramowanie jest warte zainstalowania i polecane przez użytkowników Lumii. Nokia, poprzez ten konkurs, chce pomóc nowym osobom w łatwiejszym znalezieniu ciekawych aplikacji na Windows Phone.

Nagrodą jest Nokia Lumia 1020 — oczywiście konkurencja jest duża, ale warto spróbować i dopomóc szczęściu. App Social dostępna jest tylko dla posiadaczy Lumii. Konkurs trwa do 12 września, więcej o konkursie można dowiedzieć się pod adresem akcji: Nokia Lumia Challenge.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.