Poznajmy się! - piąta sonda

Strona główna Aktualności

O autorze

Za nami już cztery sondy z cyklu "Poznajmy się". W ostatniej pytaliśmy od jak dawna Czytelnicy dobrychprogramów korzystają z Internetu. Wyniki były bardzo ciekawe. Nie spodziewaliśmy, że aż tak doświadczonymi Internautami są odwiedzający vortal. Aż 1/3 korzysta z Internetu dłużej niż 5 lat, od 2 do pięciu lat korzysta z sieci 30 % odwiedzających vortal, przeszło rok 16 %. W zakresie 6-12 miesięcy zmieściło się 8 % oddających głosy, a początkujących miłośników globalnej sieci jest wśród nas jedynie 13 %. W tygodniowej sondzie wzięło udział 16 272 osób. Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Tym razem proponujemy sondę, która w dużej mierze nawiązuje do pierwszej z cyklu, w której pytaliśmy o wiek. Pytanie o wykształcenie będzie więc jej uzupełnieniem. Jak zwykle i my udzielamy odpowiedzi na pytania z sondy. W Redakcji układ kształtuje się następująco: 4 osoby z wyższym wykształceniem, 3 studiują, a jeden z nas jeszcze zmaga się z liceum ogólnokształcącym (ale robi to zgodnie z harmonogramem ;-)

Dziękujemy za udział w dotychczasowych sondach i zapraszamy do kolejnej :-)

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie