Poznajmy się! - szósta sonda

Strona główna Aktualności

O autorze

Nadszedł czas na szóstą sondę z serii "Poznajmy się". Już wiemy o sobie całkiem sporo, a koncepcji na rozwinięcie tematu coraz mniej ;-) Warto jednak kuć żelazo póki gorące. Proponujemy więc jeszcze następne pytanie z tego cyklu, związane tym razem ze statusem zawodowym. Być może macie propozycje na kolejne sondy z cyklu, jeśli tak to czekamy na sugestie.

Jak zwykle również Redakcja odpowiada na pytanie. Dzielimy się na dwie grupy: pracujących i uczących: Cebula, Krogulec, Lisek, Mikołaj i Rafał zaliczają się do grupy pracujących, pozostali członkowie Radakcji należą do grupy szczęśliwców uczących się :-)

W poprzedniej sondzie udział wzięło przeszło 16 tys. Czytelników, okazało się że większość z odwiedzających vortal legitymuje się wyższym wykształceniem (29 %), pozycję niepełne wyższe/licencjat zaznaczyło 13 % uczestników sondy, średnie zawodowe również 13 %. Dokładne wyniki tej i innych sond prześledzić można tutaj.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział i zapraszamy serdecznie do zabawy w szóstym już odcinku "Poznajmy się".

© dobreprogramy
s