Poznań Game Arena 2007 już w ten weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

Teren Międzynarodowych Targów Poznańskich po raz kolejny przeżyje oblężenie już w najbliższą sobotę i niedzielę (24-25 listopada), kiedy to rzesze spragnionej rozrywki gawiedzi ruszą na Poznań Game Arena. Tegoroczna impreza to trzy ogromne sekcje: dla fanów gier komputerowych oraz świeżych technologii, miłośników ogólnie pojętego fantasy i karcianek (choć nie zabraknie także np. szachistów), jak również fanatyków sportów ekstremalnych, z naciskiem na paintball.

Niewątpliwie na imprezie zarządzi Wiedźmin, a to za sprawą otwartego pokazu gry PC pod tym samym tytułem cieszącej się w Polsce i na świecie sporą popularnością, ale też z uwagi na prezentację karcianki na motywach twórczości Andrzeja Sapkowskiego, oraz zapowiadającej się arcyciekawie gry terenowej pt. "Zostań Wiedźminem XXI wieku". Prócz tego prezentacje innych produkcji nie tylko na komputery osobiste, masa turniejów LANowych, hip-hopowa bitwa na rymy i wizyta nie byle jakiego gościa - samego Jonathana "Fatal1ty" Wendela, absolutnej mega gwiazdy sceny FPP.

Fura gadżetów do zebrania, a także fura Roberta Kubicy z F1 do obejrzenia - to, i wiele, wiele więcej już w ten weekend.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy