r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Prace nad WinFS zaniechane?

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

WinFS, znany pierwotnie jako natywny system plików w Windows Codename Longhorn (obecnie Vista) został anulowany i nie będzie już dalej rozwijany w obecnej postaci. Po wycięciu z systemu operacyjnego miał to być osobny produkt, ewentualnie zaimplementowany w przyszłych edycjach Windows. Teraz okazało się, że WinFS nie ujrzy światła dziennego, chociaż pewne jego elementy być może zostaną włączone do innych rozwiązań. Fakt zaniechania prac jest oczywiście równoznaczny z anulowaniem wydania Bety 2, która miała zostać udostępniona niebawem.

Aktualizacja, 26.06.2006, 09:34

Prace nad WinFS nie zostały jednak całkowicie zaniechane. Microsoft wycofał się jedynie z pomysłu dostarczenia WinFS jako osobnego produktu (co pociągnęło za sobą także anulowanie wydania Bety 2). Sam projekt zostanie jednak zaimplementowany w przyszłych rozwiązaniach Microsoft, np. w SQL Server Katmai czy nowym ADO.NET. Przepraszamy za zbyt pochopne informacje!

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.