r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Prąd w domu 1.4

Strona główna Android Dom Budżet domowy

Prąd w domu to aplikacja dostawcy energii, przeznaczona do prowadzenia statystyk zużycia prądu. Dzięki temu można dowiedzieć się, które urządzenia zużywają najwięcej prądu i jak można obniżyć rachunki za energię elektryczną.

Aplikacja pozwala zapisywać takie informacje, jak klasa energetyczna urządzenia, moc oraz czas korzystania. Przy używaniu takich sprzętów, jak żelazko, można włączyć licznik na początku prasowania i zmierzyć czas samodzielnie. Aplikacja na koniec poda koszt korzystania z niego.

r   e   k   l   a   m   a

W przypadku zmywarki można podać szacowany czas pracy urządzenia, dla lodówki zaś aplikacja zakłada, że urządzenie działa cały czas. W aplikacji można również obejrzeć statystyki i koszty korzystania z konkretnych urządzeń.

Z aplikacji można korzystać za darmo. Bez logowania można monitorować 3 podstawowe urządzenia. Więcej zostanie odblokowanych po dodaniu adresu e-mail.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Oszczędzaj prąd gdziekolwiek jesteś. Aplikacje, dzięki którym zapłacisz mniej

54
OPROGRAMOWANIE 28.09.2016 | Anna Rymsza

Idą podwyżki cen prądu i pewnie wielu z Was zastanawia się, jak uniknąć wyższych rachunków. Trzeba odpowiedzieć sobie na pytania, jakie urządzenie należy wyłączać? Może warto kupić nowy czajnik albo żelazko? I wreszcie – jak wysokie rachunki czekają nas w najbliższym miesiącu? Nie brakuje aplikacji, które policzą to wszystko za nas. Prąd w domu Prąd w domu to aplikacja firmy Tauron, służąca do monitorowania zużycia prądu i wyliczania kosztów. Dzięki temu można znaleźć najbardziej „prądożerne” urządzenia, być może ograniczyć ich używanie lub wymienić na nowsze. Bez rejestracji aplikacja…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.