r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Prawo Jazdy 2015

Strona główna Windows Phone Akcesoria

Prawo Jazdy 2015 to aplikacja, która może pomóc w przygotowaniu i pozytywnym zaliczeniu egzaminu teoretycznego na prawo jazdy.

Galeria programu

Program dzieli się na dwie główne części. Pierwsza to pytania. Z jej poziomu mamy dostęp do całej bazy pytań w tym tych z materiałem wideo. Możemy je na spokojnie przeglądać, sprawdzać poprawne odpowiedzi i zmieniać na dowolnie wybrane.

Aby sprawdzić swoją wiedzę warto udać się do drugiej części czyli Egzaminu. Tutaj do wyboru mamy jedną z sześciu kategorii czyli A, AM, B, C, D, T. W wersji darmowej do egzaminu możemy podejść tylko 5 razy. Aby pozbyć się limitu należy zakupić wersję PRO za 4,50 zł.

Trybem tym rządzą takie same zasady jak egzaminem państwowym. Na udzielenie odpowiedzi mamy ograniczony czas, a na koniec zostajemy poinformowani o wynikach. Co ważne pytania dostępne w programie są identyczne z tymi (łącznie z oprawą graficzną) na jakie trafimy podczas egzaminu. Jedyną wadą aplikacji jest jej interfejs.Ikony przycisków nachodzą na siebie, a całość wygląda mało atrakcyjnie. Nie jest to jednak element najważniejszy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.