r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Predator 17 G5-793 – nowy laptop Acera z GeForce GTX 1060 #prasówka

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Acer wprowadził do sprzedaży w Polsce laptop Predator 17 G5-793 wyposażony w kartę graficzną Nvidia GeForce GTX 1060 z 6 GB pamięci GDDR5.

Acer Predator 17 G5-793 posiada 17-calową matrycę IPS o rozdzielczości Full HD. Obraz jest generowany przez kartę graficzną Nvidia GeForce GTX 1060 z 6 GB pamięci GDDR5 i obsługą technologii Nvidia G-Sync pozwalającą cieszyć się rozszerzoną rzeczywistością w goglach VR.

Wśród podzespołów znajduje się także procesor Intel Core i7 6. generacji, maksymalnie 8 GB lub 16 GB pamięci RAM oraz dyski SSD i HDD.

r   e   k   l   a   m   a

Laptop posiada także kartę sieciową Killer Doubleshot Pro oraz odpowiadający za dźwięk system Predator SoundPound 4.2, na który składają się cztery głośniki i dwa subwoofery. Z kolei na system chłodzenia składają się dwa wentylatory, które zasysają zimne powietrze z przodu i spodu urządzenia, a rozgrzane wydmuchują przez wyloty z tyłu.

Podstawowa konfiguracja laptopa Predator 17 G5-793 z procesorem Intel Core i7-6700HQ, 8 GB pamięci RAM i dyskiem HDD o pojemności 1 TB została wyceniona na 6999 zł. Laptop jest już dostępny w sklepach.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.